Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

David Beckham má dodnes uloženú pamiatku na prvé stretnutie s Victoriou

Manželstvo Davida Beckhama a Victorie Beckham je už dlhé roky pod drobnohľadom verejnosti. Známy futbalista si zaspomínal na prvé stretnutie so svojou manželkou Victoriou. Začínali tak, ako mnoho iných párov. Victoria mu napísala svoje číslo na zdrap papiera.

Davidov vzťah s krásnou Victoriou si za tie roky prešiel niekoľkými problémami, v ktorých sa skloňovala najmä jeho nevera. Prominentný pár napriek tomu dokázal ustáť všetky búrky a vydržal spolu neuveriteľných 20 rokov. Manželstvo Davida Beckhama (44) a jeho ženy Victorie (45) potvrdzuje, že aj láska medzi celebritami môže byť večná. Beckhamovci prekonali všetky krízy, ktoré ohrozovali ich manželstvo a užívajú si pokojný život so svojimi štyrmi deťmi, Brooklynom (20), Romeom (17), Cruzom (15) a Harper (8)

Victoria bola jeho obľúbenou „spajskou“

Bývalý futbalista Manchesteru United sa minulý týždeň objavil v show Jimmyho Fallona. Divákom porozprával o začiatku svojho dlhotrvajúceho vzťahu s bývalou členkou Spice Girls Victoriou Beckham.

„Prišla sa na nás pozrieť do Londýna, spolu s jej manažérom a ďalšou členkou skupiny Spice Girls, Sporty Spice. Poznali sme ich, pretože vtedy boli veľmi známe. Ja som vtedy v Manchesteri United ešte len začínal.“

David priznáva, že Victoria bola jeho obľúbenou „spajskou“. Vtedy však ešte nenašiel odvahu osloviť ju. K prvému stretnutiu tak došlo až o týždeň neskôr, keď Victoria prišla na ďalší zápas, tentokrát do Manchesteru.

„Dala si niekoľko drinkov, tak som si povedal, prečo nie. Skúsim získať jej číslo. Rozprávali sme sa asi hodinu v šatniach.“

Napokon Victoria Davidovi svoje číslo dala. Napísala mu ho na lístok z vlaku, keďže na zápas pricestovala vlakom. David Beckham sa v rozhovore priznal, že tento lístok má aj po rokoch bezpečne uložený.

Stále zamilovaní

Zdá sa, že Davida romantika neopúšťa ani po viac než dvadsiatich rokoch. Victoria, z ktorej je dnes úspešná módna návrhárka, si asi napokon zvolila správne. Nie je bežné, aby vzťah, ktorý je tak pozorne sledovaný očami verejnosti, pretrval toľko rokov. Držíme palce, aby manželstvo Davida Beckhama a jeho Victorie vydržalo ešte aspoň ďalších 20 rokov. A čo vy? Máte aj vy obložené predmety, ktoré vám pripomínajú sladké začiatky vzťahu s vaším partnerom či partnerkou?

David s rodinou
David s rodinou
Zdroj Dailymail.co.uk
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií