fbpx
David Beckham mal slzy v očiach. Čo ho tak dojalo?

David Beckham mal slzy v očiach. Čo ho tak dojalo?

Aj muž a pán futbalista, akým David Beckham nepochybne je, dokáže precitlivieť a vypustiť zo seba kvapky sĺz. David Beckham sa stal vyslancom dobrej vôle OSN. Pri rozhovore o tajfúne na Filipínach sa dokonca rozplakal.

Konkrétne ho dojal osud štvorročného dievčatka, ktoré tajfún vytrhol jej otcovi z rúk. David si pri počúvaní tohto príbehu, ktorý mu rozprávala sestrička dievčatka a jej otec, predstavil seba a svoju vlastnú dcérku Harper.

 

V rozhovore použil David Beckham tieto slová:

Tú noc, keď tajfún zasiahol túto rodinu, boli všetci na streche svojho domu, aby sa zachránili. Matka, unavená, vydesená, vyčerpaná, poprosila otca, aby vzal Vianu na ruky a on tak aj urobil. Mal v náručí Venus a Vianu. Nanešťastie jedna z vĺn zmietla otca sa strechy. Prebudil sa o šesť hodín neskôr a v náručí držal už len Venus. To bolo tú noc, keď tajfún zasiahol. O deň a pol neskôr bohužiaľ našli Vianu tvárou dole, bohužiaľ mŕtvu. To bol jeden z najstrašnejsích príbehov, aké som kedy počul.

Rozhovor Davida Beckhama pre skynews

https://www.youtube.com/watch?v=nb3cXHL_8Xg

 

Zdroj: skynews

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Spomínaš si na nevydarenú sochu Cristiana Ronalda? V Afrike jej vyrástla silná konkurencia, z ktorej pôjdeš do kolien
Google+ Linkedin
Klocher

Autor:

Magazín, ktorý tvoríme spolu