fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Čo o tebe prezrádza deň tvojho narodenia?

Dátum narodenia človeka ovplyvňuje viac než si myslíme. Aj keď celý dátum narodenia určuje naše silné a slabé stránky, najviac sa na tomto určení podieľa práve deň narodenia. Zisti teda pravdu o sebe a svojej osobnosti…

Máte tip? napíšte nám mailom

1-Sloboda

Pokiaľ si sa narodil v prvý deň mesiaca, si veľmi samostatná bytosť a časť svojich životných skúsenosti si nechávaš len pre seba. Rozhoduješ sa vždy na základe sám za seba a tiež dokážeš byť poriadne žiarlivý a panovačný.

2- Vernosť

Si láskavý a citlivý človek so silnou intuíciou. Vždy myslíš skôr na iných než nad seba a tvoja vnútorná spokojnosť závisí od iných. Si však aj nerozhodný a zraniteľný, čo v extrémnom prípade môže viesť až k fyzickej nevoľnosti.

3 – Výrečnosť

Hlava ti pracuje na plné obrátky a dobré, vtipné a originálne nápady sypeš z rukáva. Potrebuješ komunikáciu a neustály pohyb medzi ľuďmi. Dokážeš správne vyhodnotiť každú situáciu, no ak nevyventiluješ prebytočnú energiu, hrozí ti nervozita.

4- Stabilita

Nohami stojíš vždy pevne na zemi a si veľmi rozumný, praktický a spoľahlivý človek. Vo vzťahu si úplne tolerantný, vášnivý a verný. Pokiaľ ťa však vychovávali panovační rodičia, je možné, že ti chýba sebaistota, alebo si prehnane hrubý, až útočný.

5 – Otvorenosť

Miluješ zmenu, pokrok a pravdu. Odvaha a energia ti určite nechýba a zo srdca neznášaš, ak ti niekto rozkazuje, čo máš robiť. Pokiaľ nemáš svoj deň, dokážeš byť poriadne náladový.

6. – Láska

K šťastnému životu potrebuješ lásku a harmóniu. Si citlivej povahy a nechýba ti poriadna dávka fantázie. Neznesieš, pokiaľ sa v tvojom okolí niekto háda a pravdepodobne neveríš v seba a svoje schopnosti.

7. – Spravodlivosť

Človek, ktorý sa narodil siedmeho, má skutočne vysoké ciele a keď niečo povie, vždy si za tým stojí. Je veľký extrovert a ak je však na niečo naozaj alergický, tak sú to hlúpi ľudia. Keď si príliš “vyletí,” ľahko sa môže stať, že podľahne drogám či hazardu.

8. – Vyváženosť

Si veľmi podnikavá a inteligentná osoba s mimoriadne vyvinutým logickým myslením. Snažíš sa udržiavať v rovnováhe svoju silu, city a energiu. Pokiaľ sa ti ale nedarí udržať túto rovnováhu, ľahko sa stane, že si prehnane kritický, pletkuješ a klameš.

9. – Rozvaha

Do svojho života zvykneš podvedome priťahovať ľudí, ktorí majú citové problémy. Si skôr tichý, skromný, no tiež veľmi spoľahlivý a zodpovedný. Keďže si naozaj citlivý, ostatní ťa často zneužívajú. Tvoja prehnaná zodpovednosť môže viesť až k nespavosti.

10. – Čestnosť

Človek narodený desiateho dňa v mesiaci môže pôsobiť povýšenecky, no zakladá si na pracovitosti a osobných zásadách. Svoj názor hovorí otvorene a na rovinu. Miestami ho trápi pocit izolácie. A pokiaľ to nezvláda, utieka sa k alkoholu.

Prečítajte si tiež:
One finger challenge: Poriadne pikantná výzva, pri ktorej sa zahalíš len jedným prstom!

11. – Zraniteľnosť

Máš citlivé a senzitívne vnútro a dokážeš vyvolať nedorozumenie aj bez toho, aby si si to vôbec uvedomoval. Veľká neistota a strach môže spôsobiť, že nevieš odpovedať jednoznačne a priamo. Bez milujúcej polovičky si stratený a pokiaľ ťa chytí zlosť, tvoje okolie pocíti poriadnu dávku sarkazmu.

12. – Profesionalita

Si zvedavá a impulzivná bytosť, ktorá sa predovšetkým zameriava na všestrannosť. Ľudia ťa majú radi vďaka tvojej otvorenosti. Neznesieš, ak ti niekto vraví, že niečo nedokážeš a miluješ cestovanie.

13. – Citlivosť

Si dobrým priateľom a tvoj zmysel pre organizovanie je na skutočne vysokej úrovni. Si spoľahlivý a zodpovedný, no chýba ti sebaúcta, čo sa môže odraziť na tvojom fyzickom a psychickom zdraví.

14. – Húževnatosť

Človek narodený štrnásty deň v mesiaci je rodeným podnikateľom, je múdry a miluje kreativitu a slobodu. Je však aj výbušný a môže prejavovať aj svoje diktátorské stavy.

15. – Nebojácnosť

Tvoja veľká emocionálna sila sa často mieša s pocitom izolácie. Aj keď ostatní vyhľadávajú tvoju spoločnosť, ty si zvykneš udržiavať odstup. V stresových situáciach len ťažko hľadáš slová.

16. – Úprimnosť

Si vnímavá, obetavá a citlivá osobnosť, ktorá má pevné postoje založené na skúsenostiach. Neznášaš dogmy a máš potrebu stále byť lídrom.

17. – Sila

Si prirodzeným vodcom a príliš sa sústredíš na svoje výsledky. Všetko chceš zažiť na vlastnej koži a tvoja nálada je občas poriadne vrtošivá. Si však aj mimoriadne bystrý, zraniteľný a samostatný.

18. – Premýšľavosť

Neustále niečo analyzuješ a to môže viesť k nespavosti, netrpezlivosti či výbuchom hnevu. Tvoja osobnosť sa však vyznačuje aj veľkou vnútornou silou a nadpriemernou inteligenciou.

19. – Účasť

Pomoc, trpezlivosť a pochopenie sú základnými piliermi pre všetkých, ktorí sa narodili devätnásteho. Často však majú pocit osamelosti, nedokážu byť objektívni a v krajných prípadoch sú žiarliví a panovační.

20. – Poznanie

Neznášaš samotu, k životu potrebuješ spoločnosť, mier a harmóniu. Máš vycibrenú intuíciu a tvoj prah tolerancie je poriadne vysoký. Keď ťa však niečo vyvedie z miery, dokážeš sa nenormálne vytočiť.

21. – Porozumenie

Si ohľaduplný, úprimný a komunikatívny človek, ktorý sa nepotrebuje mstiť, radšej si vždy všetko vyjasníš. Necháš sa jednoducho vyprovokovať a následne dokážeš ublíži slovom tak, že na to dotyčný nikdy nezabudnete.

Prečítajte si tiež:
Trojica čínskych astronautov sa vrátila na Zem, dokončovala stavbu vesmírnej stanice

22. – Spoľahlivosť

Si empatická bytosť, ktorá vždy uvažuje dôkladne a prakticky. Máš silnú schopnosť riadiť ľudí a efektívne organizovať prácu, takže práca manažéra je pre teba ako stvorená. Si však veľmi precitlivený a výčitky berieš príliš vážne.

23. – Nezávislosť

Sloboda je tvojim druhým menom a preto ti vzťahy nikdy dlho nevydržia. Nedokážeš totiž zniesť obmedzovanie a ani sa poriadne nevyznáš vo svojich citoch. Inak vždy dosiahneš to, čo chceš a často si až bolestivo chladný.

24. – Láskavosť

Títo ľudia sú priateľskí, veľmi ochotní a vnútorne vyrovnaní. K životu potrebujú harmóniu a rodinné zázemie. Chýba im však sebadôvera a tak sa môže stať, že pôsobia nevyrovnane, či dokonca ako slabosi.

25. – Výzva

Si “netýkavka,” ktorá však potrebuje v živote za niečo bojovať. Rád pozoruješ a pomáhaš. Miluješ vzrušenie, zmeny, a vyhľadávaš vždy niečo nové. Stres ti ale robí veľké problémy a nezvládaš ho.

26. – Razancia

Si veľkorysým a láskavým človekom, ktorý disponuje obrovskou vnútornou silou. Svoje súkromie si poctivo strážiš a miestami pôsobíš arogantne.

27. – Poctivosť

Ľudia narodení v tento deň sú veľmi sebakritickí a život berú prehnane vážne. Sú to veľkí poctivci, ktorí sú najradšej osamote alebo so svojim životným partnerom. Môžu mať sklony k sebapoškodzovaniu alebo iným závislostiam.

28. – Rozpor

Na jednú stranu túžiš po životnom partnerovi, no na druhú stranu je v tebe silná túžba po samostatnosti. Nenávidíš obmedzenia. Si citlivým, tvrdohlavým človekom a za svoju pravdu si ochotný sa kedykoľvek “pobiť.” Niekedy si môžeš pripadať osamelo. Pokiaľ nebudeš ventilovať prebytočnú energiu, hrozí ti mimoriadna agresivita.

29. – Neprehľadnosť

Si hlboko citlivý, mierumilovný, avšak nevyrovnaný človek, čo môže často spôsobiť nedorozumenia. Potlačené city a prehnané analyzovanie spôsobujú zbytočnú paranoju či prehnanú mlčanlivosť, tak pozor na to.

30. – Rozhodnosť

Nevídaná fantázia, silná súťaživosť a brilantná bystrosť – tieto vlastnosti vytvárajú dojem, že si vyrovnaná a sebaistá osobnosť. Si ale ukecaný a kritický perfekcionista, z ktorého miestami cítiť, že svoje názory kladie nad názory ostatných.

31. – Náročnosť

Si veľmi vnímavý so systematickým prístupom k čomukoľvek. Okrem toho si mimoriadne bystrý, nápaditý a dokážeš sa naučiť všetko, čo si zaumieniš. Ctižiadostivosť ťa poháňa vpred, no zároveň trpíš nízkym sebavedomím, čo spôsobuje tvoju zraniteľnosť. Ak ti niekto ublíži, či oklame, staneš sa voči nemu zlomyseľným a povrchným.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií