fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Dominika Cibulková už pomáha v prvej línii

Dominika Cibulková už pomáha zdravotníkom v prvej línii v Bratislave.

Máte tip? napíšte nám mailom

Dominika Cibulková čelí poriadnej kritike po tom, čo sa dala prednostne zaočkovať. Ministerstvo zdravotníctva ju po očkovaní pozvalo na výpomoc do prvej línie.

Cibulková pozvanie prijala a v utorok pomáha v Národnom ústave detských chorôb v Bratislave pri administratíve.

Dominika chce aj týmto spôsobom vyjadriť podporu zdravotníkom, ktorí čelia koronavírusu v prvej línii a zároveň si priznala chybu. Podľa nej má očkovanie zmysel a je to jediná cesta ako sa vrátiť do normálneho života. V utorok by mala bývalá tenistka pracovať od siedmej do dvanástej, pretože sa musí vrátiť k synovi. 

Odvody na Slovensku platila

Prominentná bývalá tenistka ďalej uvádza, že odvody na Slovensku platila. “Od roku 2009 do dnešného dňa som na zdravotných odvodoch na Slovensku zaplatila 55 966,58,- eur. Odhlásená zo zdravotnej poisťovne som bola dva roky od 27.12.2017 do 19.2.2020, z dôvodu dočasného domicilu v Dubaji. Od 19.02.2020 som opäť riadne prihlásená a odvody naďalej platím,”  informuje Cibulková.

Zaočkovali aj jej muža

Dominika Cibulková vraj netušila, že sa dopúšťa vážneho pochybenia, keď sa nechala zaočkovať. V poradovníku vraj iba zaplnila prázdne miesto. Vzniknutá situácia ju vraj mrzí.

Prečítajte si tiež:
Uvoľňujú sa ďalšie opatrenia, zákaz nedeľného predaja sa ruší!

,,Je mi veľmi ľúto, že som sa nechala voviesť do omylu, keď som sa pri sprevádzaní blízkeho v nemocnici len informatívne opýtala, v akom období by sme mohli prísť na rad pri očkovaní. Ak by som čo i len tušila, že sa dopúšťam vážneho pochybenia, a že len nevypĺňam voľné miesto v poradovníku, v žiadnom prípade by som možnosť zaočkovať sa nevyužila. Vzniknutá situácia ma veľmi mrzí, vo vzťahu k všetkým ľuďom, ktorí na vakcínu čakajú. Zároveň by som ale touto cestou chcela vyzvať ľudí, aby sa očkovania neobávali. Budem rada, ak celá táto nešťastná udalosť bude mať pozitívny efekt v tom, že presvedčí čo najviac ľudí o potrebe očkovania. Veľmi rada akýmkoľvek ďalším spôsobom pomôžem v osvetovej kampani na podporu vakcinácie, ktorú považujem za bezpečnú a očkovanie proti Covidu za jediný správny a zodpovedný prístup,“ píše Cibulková na sociálnej sieti.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj hnonline
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií