fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Dominika Cibulková prijala ponuku a bude robiť dobrovoľníčku v nemocnici

Po tom, čo sa Dominika Cibulková údajne nevedomky dala prednostne zaočkovať proti koronavírusu, ju Ministerstvo zdravotníctva pozvalo robiť dobrovoľníčku do nemocnice.

Máte tip? napíšte nám mailom

Cibulková v utorok zverejnila správu, že túto ponuku prijala a skontaktovala sa už aj s ministerstvom zdravotníctva.  Zatiaľ nie je známe čo, kde a ako dlho bude v rámci nemocnice robiť. Faktom však je, že by mala byť v prvej línii a teda na oddelení, kde sú pozitívni pacienti s koronavírusom.

Na odvodoch vraj zaplatila desaťtisíce

Prominentná bývalá tenistka ďalej uvádza, že odvody na Slovensku platila. “Od roku 2009 do dnešného dňa som na zdravotných odvodoch na Slovensku zaplatila 55 966,58,- eur. Odhlásená zo zdravotnej poisťovne som bola dva roky. od 27.12.2017 do 19.2.2020 z dôvodu dočasného domicilu v Dubaji. Od 19.02.2020 som opäť riadne prihlásená a odvody naďalej platím,” informuje Cibulková.

Dominika si v roku 2018 zmenila svoje trvalé bydlisko. Dôvodom boli daňové výhody. “V Dubaji som našla miesto, ktoré mi poskytuje komplexné tréningové možnosti a predovšetkým špičkovú lekársku starostlivosť, ktorá je vzhľadom ma moju športovú kariéru i profesný vek najdôležitejšia,” ozrejmila vtedy pre športky.sk Cibulková.

https://www.instagram.com/domicibulkova/
zdroj: instagram.com/domicibulkova

Prednostné očkovanie

Dominika Cibulková vraj netušila, že sa dopúšťa vážneho pochybenia, keď sa nechala zaočkovať. V poradovníku vraj iba zaplnila prázdne miesto. Vzniknutá situácia ju vraj mrzí.

Prečítajte si tiež:
Tvrdý odkaz premiéra Igora Matoviča Slovákom: Ako si ustelieme, tak sa budeme mať!

,,Je mi veľmi ľúto, že som sa nechala voviesť do omylu, keď som sa pri sprevádzaní blízkeho v nemocnici len informatívne opýtala, v akom období by sme mohli prísť na rad pri očkovaní. Ak by som čo i len tušila, že sa dopúšťam vážneho pochybenia, a že len nevypĺňam voľné miesto v poradovníku, v žiadnom prípade by som možnosť zaočkovať sa nevyužila. Vzniknutá situácia ma veľmi mrzí, vo vzťahu k všetkým ľuďom, ktorí na vakcínu čakajú. Zároveň by som ale touto cestou chcela vyzvať ľudí, aby sa očkovania neobávali. Budem rada, ak celá táto nešťastná udalosť bude mať pozitívny efekt v tom, že presvedčí čo najviac ľudí o potrebe očkovania. Veľmi rada akýmkoľvek ďalším spôsobom pomôžem v osvetovej kampani na podporu vakcinácie, ktorú považujem za bezpečnú a očkovanie proti Covidu za jediný správny a zodpovedný prístup,“ píše Cibulková na sociálnej sieti.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj instagram
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií