fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Dominika Myslivcová si zo seba vystrelila v ďalšom príliš ružovom videu!

Máte tip? napíšte nám mailom

Brzy budu prezidentka republiky…

Česka blogerka a modelka Dominika Myslivcová svojich priaznivcov a haterov z času na čas prekvapí novým videom, v ktorom nikdy nechýba jej obľúbená ružová farba. Tentoraz to nebolo inak a Dominika v najnovšom klipe spieva o svojom superluxusnom živote, cestovaní, nakupovaní a svojej štedrej kreditnej karte. Blondínka s čivavou v náručí si zo seba krásne vystrelila a všetko to zabila klipom, v ktorom nechýba ružový Mercedes, osobná stráž s plnými rukami tašiek z luxusných butikov a kúpeľ v šampanskom... Koniec klipu však všetkých prekvapí 🙂 Dominika je proste super, to sa musí uznať!

“No, co si budeme povídat, není to song, kterej bych si hned utíkala stáhnout, ALE – nemá to špatnej beat, je to dobře natočený, a hlavně a především to má vtip, v podstatě si na konci udělala srandu sama ze sebe a to taky každej neumí,” vyjadrila sa v komentároch pod videom Dominikina fanúšička Rina a v podstate zhrnula všetko dôležité.

Dominika Myslivcová – Pink luxury

Zdroj: youtube.com Viac: instagram.com  facebook.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií