fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu
Články z kategórie Recepty

Recepty

Zeleninová polievka s krupicovými haluškami

Milé gazdinky, prinášame vám ďalší jednoduchý a rýchly recept, ktorý nám do redakcie zaslala naša čitateľka. Pri príprave obedu sa tak už nemusíte trápiť, ale môžete vsadiť na náš tip – Zeleninovú polievku s krupicovými haluškami.

Recepty na palacinky bez múky

Patríte k milovníkom palaciniek, no odopierate si ich, lebo sú nezdravé? Odteraz nemusíte! Vybrali sme pre vás 5 receptov na zdravé palacinky bez múky, ktorými môžete odštartovať nie len vaše ráno, ale aj si zdravo osladiť deň.

Výborná domáca pizza

Milé gazdinky prinášame vám ďalší jednoduchý a rýchly recept, ktorý nám do redakcie zaslala naša čitateľka. Pri príprave obeda alebo večere sa tak už nemusíte trápiť, ale môžete vsadiť na náš tip - Výborná domáca pizza.

Bravčové plátky v paradajkovej omáčke

Skúšali ste niekedy pridať do paradajkovej omáčky perníkové korenie a karamel? Dodajú nášmu dnešnému tipu na chutný obed fantastickú vôňu a chuť. Vyskúšajte ho aj vy a podeľte sa o túto novú chuť spolu s nami :-)

Smotanový zákusok s pomarančovou želatínou

A máme tu pre vás ďalší chutný tip na popoludňajší dezert. Najlepšie na ňom je to, že si ho môžete pripraviť na rôzne spôsoby, pridať ovocie, tvaroh alebo zmeniť príchuť želatíny. Je len na vás, akú chuť si zvolíte. My vám prinášame…

Hlivová polievka

Milé gazdinky, prinášame vám ďalší jednoduchý a rýchly recept na hlivovú poliveku, ktorý nám do redakcie zaslala naša čitateľka. Pri príprave obedu sa tak už nemusíte trápiť, ale môžete vsadiť na náš tip.

Pečené pirohy s kyslou kapustou

Milé gazdinky, prinášame vám ďalší jednoduchý a rýchly recept na pečené pirohy s kyslou kapustou, ktorý nám do redakcie zaslala naša čitateľka. Pri príprave obedu alebo večere sa tak už nemusíte trápiť, ale môžete vsadiť na náš tip – Pečené…

Domáci punčový zákusok ako z cukrárne

Veľkonočné sviatky sú už síce za nami, no my máme zase chuť na niečo sladké... Upečte si spolu s nami tento výborný punčový zákusok. Možno vyzerá zložito, no jeho príprava je jednoduchá, zaručene sa vám podarí a bude vyzerať ako z cukrárne.

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií