Matej Zrebný a Lukáš Frlajs prichádzajú s novou skladbou. S rapom im pomohla Fejbs

Matej Zrebný a Lukáš Frlajs prichádzajú s novou skladbou. S rapom im pomohla Fejbs

YouTuberská dvojica  Zrebný&Frlajs vydali nový rapový videoklip. V novinke nechýba autotune a na feate sa objavila trnavská raperka Fejbs.

To, že na YouTube scéne sa pravidelne stretávame s tým, že YouTuberi sa pokúšajú rapovať či spievať a zverejňujú vlastné skladby, nie je žiadnou novinkou. Dvojica Zrebný a Frlajs preto nie sú žiadnou výnimkou. Už v minulosti zverejnili svoj hudobný debut, ktorý niesol názov V pohode, kde sa na feate objavila speváčka Ronnie. Teraz sa chalani rozhodli opäť spraviť čosi pre slovenský rap a prichádzajú so skladbou Nový, kde si k sebe na feat prizvali raperku Fejbs, ktorá len pred nedávnom vydala vlastný debutový album s názvom Fabka. O hudbu k tejto skladbe sa postaral Adiss, ktorého môžeme vidieť aj v klipe, kde sa objavila aj už spomínaná Ronnie, či raper Majself.


Novinka Nový od známych YouTuberov zachytáva to, ako to vyzerá, keď vezmete kamaráta prvýkrát na párty do klubu a on, introvertný gamer, je v prvom kontakte s vypeckovanou hudbou, sexi ženami, alkoholom i drogami. Pozrite si tento hudobný počin.

 

 

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?time_continue=326&v=gTLT96pTr5M

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Rapový album desaťročia sa blíži
Google+ Linkedin

Written By :

„Najväčším šťastím človeka je žiť pre to, za čo by bol ochotný zomrieť.“ - Honore De Balzac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*