fbpx
Matej Zrebný a Lukáš Frlajs prichádzajú s novou skladbou. S rapom im pomohla Fejbs

Matej Zrebný a Lukáš Frlajs prichádzajú s novou skladbou. S rapom im pomohla Fejbs

YouTuberská dvojica  Zrebný&Frlajs vydali nový rapový videoklip. V novinke nechýba autotune a na feate sa objavila trnavská raperka Fejbs.

To, že na YouTube scéne sa pravidelne stretávame s tým, že YouTuberi sa pokúšajú rapovať či spievať a zverejňujú vlastné skladby, nie je žiadnou novinkou. Dvojica Zrebný a Frlajs preto nie sú žiadnou výnimkou. Už v minulosti zverejnili svoj hudobný debut, ktorý niesol názov V pohode, kde sa na feate objavila speváčka Ronnie. Teraz sa chalani rozhodli opäť spraviť čosi pre slovenský rap a prichádzajú so skladbou Nový, kde si k sebe na feat prizvali raperku Fejbs, ktorá len pred nedávnom vydala vlastný debutový album s názvom Fabka. O hudbu k tejto skladbe sa postaral Adiss, ktorého môžeme vidieť aj v klipe, kde sa objavila aj už spomínaná Ronnie, či raper Majself.

Novinka Nový od známych YouTuberov zachytáva to, ako to vyzerá, keď vezmete kamaráta prvýkrát na párty do klubu a on, introvertný gamer, je v prvom kontakte s vypeckovanou hudbou, sexi ženami, alkoholom i drogami. Pozrite si tento hudobný počin.

 

 

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?time_continue=326&v=gTLT96pTr5M

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Iba 5% ľudí dokáže prejsť týmto testom. Podarí sa to aj tebe?
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.