fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Matej Zrebný a Lukáš Frlajs prichádzajú s novou skladbou. S rapom im pomohla Fejbs

Máte tip? napíšte nám mailom

YouTuberská dvojica  Zrebný&Frlajs vydali nový rapový videoklip. V novinke nechýba autotune a na feate sa objavila trnavská raperka Fejbs.

To, že na YouTube scéne sa pravidelne stretávame s tým, že YouTuberi sa pokúšajú rapovať či spievať a zverejňujú vlastné skladby, nie je žiadnou novinkou. Dvojica Zrebný a Frlajs preto nie sú žiadnou výnimkou. Už v minulosti zverejnili svoj hudobný debut, ktorý niesol názov V pohode, kde sa na feate objavila speváčka Ronnie. Teraz sa chalani rozhodli opäť spraviť čosi pre slovenský rap a prichádzajú so skladbou Nový, kde si k sebe na feat prizvali raperku Fejbs, ktorá len pred nedávnom vydala vlastný debutový album s názvom Fabka. O hudbu k tejto skladbe sa postaral Adiss, ktorého môžeme vidieť aj v klipe, kde sa objavila aj už spomínaná Ronnie, či raper Majself.

Novinka Nový od známych YouTuberov zachytáva to, ako to vyzerá, keď vezmete kamaráta prvýkrát na párty do klubu a on, introvertný gamer, je v prvom kontakte s vypeckovanou hudbou, sexi ženami, alkoholom i drogami. Pozrite si tento hudobný počin.

Prečítajte si tiež:
Rytmus je na smiech celému Slovensku! Pozri, na akú trápnu reklamu sa dal nakecať

 

 

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?time_continue=326&v=gTLT96pTr5M

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií