fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Školský rok je za dverami. Získaj inšpiráciu na chutnú a dobre vyzerajúcu desiatu

Máte tip? napíšte nám mailom

Prázdniny už finišujú a to znamená, že žiaci a študenti už zajtra opäť vojdú do tried a na dlhých 9 mesiacov zasadnú do školských lavíc. Kde okrem štúdia budú aj jesť. Získajte teda inšpiráciu na chutnú desiatu.

Je všeobecne známe, že žiaci a študenti by mali pravidelne konzumovať nielen raňajky, ale aj desiatu, aby im nechýbali živiny a zároveň mali dostatok energie a pozornosti na príjem nových vedomostí. Desiata však nemusí byť iba čistý rožok s taveným syrom či nejaká bageta zo školského bufetu. Doma si totiž môžeš rýchlo a jednoducho pripraviť fantasticky vyzerajúcu desiatu, nad ktorou budú slintať aj tvoji spolužiaci.

Tipy, čo si môžeš pripraviť ako jedlo do školy, prináša aj YouTuberka Patra Bene, ktorá ti vo svojom videu ukáže hneď štyri chutné a jednoduché recepty.

Ktorý z receptov ťa zaujal najviac a určite ho vyskúšaš?

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií