fbpx
Školský rok je za dverami. Získaj inšpiráciu na chutnú a dobre vyzerajúcu desiatu

Školský rok je za dverami. Získaj inšpiráciu na chutnú a dobre vyzerajúcu desiatu

Prázdniny už finišujú a to znamená, že žiaci a študenti už zajtra opäť vojdú do tried a na dlhých 9 mesiacov zasadnú do školských lavíc. Kde okrem štúdia budú aj jesť. Získajte teda inšpiráciu na chutnú desiatu.

Je všeobecne známe, že žiaci a študenti by mali pravidelne konzumovať nielen raňajky, ale aj desiatu, aby im nechýbali živiny a zároveň mali dostatok energie a pozornosti na príjem nových vedomostí. Desiata však nemusí byť iba čistý rožok s taveným syrom či nejaká bageta zo školského bufetu. Doma si totiž môžeš rýchlo a jednoducho pripraviť fantasticky vyzerajúcu desiatu, nad ktorou budú slintať aj tvoji spolužiaci.

Tipy, čo si môžeš pripraviť ako jedlo do školy, prináša aj YouTuberka Patra Bene, ktorá ti vo svojom videu ukáže hneď štyri chutné a jednoduché recepty.

Ktorý z receptov ťa zaujal najviac a určite ho vyskúšaš?

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Patra Bene a jej DIY jarné dekorácie. Inšpiruj sa aj ty!
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.