fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Donald Trump si pozval do Bieleho domu Kim Kardashian. Nebudete veriť, o čom táto dvojica rokovala

Máte tip? napíšte nám mailom

Donald Trump a Kim Kardashian rokovali o dôležitých veciach…

O tom, že sa má americký prezident stretnúť s Kim Kardashian sa povrávalo už dávnejšie, no len málokto predpokladal, že sa tak skutočne stane. Teraz sa však ukázalo, že nešlo o fámu a k stretnutiu naozaj došlo, fotografiou z Oválnej pracovne to potvrdil samotný Trump, ktorý ju zdieľal na svojom Twitteri.

Zdroj: Twitter

Ak by ste si ale mysleli, že dvojica prebehala nejaké banality, ste na omyle. Rokovali totiž o reforme väzníc. Samotný Trump, ktorý sa rokovaním pochválil fotkou, k nej pridal popis: “Dnes sa uskutočnilo skvelé stretnutie s Kim Kardashian. Rozprávali sme sa o väzenskej reforme a trestoch.” Američania však nepovažujú hviezdičku, ktorú okrem iného preslávilo aj domáce porno video, za oprávnenú a kvalifikovanú vyjadrovať sa tejto téme, takže sa pod prezidentovým príspevkom objavila búrlivá diskusia. V nej sa objavili napríklad takéto názory: “Kim Kardashian na návšteve Bieleho domu radí, ako na väzenskú reformu.,, V prípade, že to nebolo jasné už predtým – Amerika jeoficiálne reality šou.” či “Toto je ako sci-fi film z nejakého čudného sveta budúcnosti. V skutočnosti je to pravda! Čo sa to do preboha deje.”

Okrem iného sa vraj Kim chcela porozprávať o omilostení 62-ročnej väzenkyne Alice Marie Johnson, ktorá je za múrmi väznice už 20 rokov za prevážanie drog. Táto žena žila celý život usporiadaným životom, no keď v priebehu krátkej doby prišla o prácu, muža, i syna, ktorý umrel pri dopravnej nehode, zo zúfalstva sa uchýlila k takejto kriminálnej činnosti. Alica však nie je jediná trestankyňa, ktorej sa Kim zastala. Minulý rok sa zastala Cyntoii Brown, ktorá bola odsúdená na doživotie za vraždu muža, ktorý ju znásilnil.

Prečítajte si tiež:
Na trh prichádza náramok, ktorý počas piatkov využijú najmä vodiči. Upozorní na tento údaj

 

 

Zdroj: Huffpost

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií