fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Populárny ryšavec Ed Sheeran skončil v nemocnici! Čo sa mu stalo a ako na tom je?

Máte tip? napíšte nám mailom

Populárny ryšavý spevák Ed Sheeran si svojimi pesničkami podmanil celý svet a jeho fanúšikovská základňa sa stále rozrastá. Teraz sú však ohrozené jeho koncerty, pretože doňho vrazilo auto a skočil v nemocnici!

Nešťastie postretlo ryšavého speváka v Londýne, kde do jeho bicykla vrazilo auto. Ed Sheeran bol po strete s vozidlom prevezený do nemocnice, no nešlo o nič vážne, odniesla si to “iba” jeho ruka, ktorú má zlomenú.

O nehode a aj svojom zdravotnom stave informoval svojich fanúšikov prostredníctvom svojho Instagramu. “Mal som menšiu nehodu na bicykli a momentálne čakám na vyšetrenie. Zostaňte naladení na ďalšie informácie,” napísal spevák.

Aj keď sú spevákovi priaznivci radi, že Ed vyviazol iba s odreninami a zlomenou rukou, boja sa, že je ohrozené jeho turné. Tento týždeň mal totiž ryšavec odletieť do Ázie, kde má odohrať koncerty v Jo Hall v Osake a v olympijskom parku v Soule.

 

 

Zdroj: Instagram

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií