Populárny ryšavec Ed Sheeran skončil v nemocnici! Čo sa mu stalo a ako na tom je?

Populárny ryšavec Ed Sheeran skončil v nemocnici! Čo sa mu stalo a ako na tom je?

Populárny ryšavý spevák Ed Sheeran si svojimi pesničkami podmanil celý svet a jeho fanúšikovská základňa sa stále rozrastá. Teraz sú však ohrozené jeho koncerty, pretože doňho vrazilo auto a skočil v nemocnici!

Nešťastie postretlo ryšavého speváka v Londýne, kde do jeho bicykla vrazilo auto. Ed Sheeran bol po strete s vozidlom prevezený do nemocnice, no nešlo o nič vážne, odniesla si to “iba” jeho ruka, ktorú má zlomenú.


O nehode a aj svojom zdravotnom stave informoval svojich fanúšikov prostredníctvom svojho Instagramu. “Mal som menšiu nehodu na bicykli a momentálne čakám na vyšetrenie. Zostaňte naladení na ďalšie informácie,” napísal spevák.

Aj keď sú spevákovi priaznivci radi, že Ed vyviazol iba s odreninami a zlomenou rukou, boja sa, že je ohrozené jeho turné. Tento týždeň mal totiž ryšavec odletieť do Ázie, kde má odohrať koncerty v Jo Hall v Osake a v olympijskom parku v Soule.

 

 

Zdroj: Instagram

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Aj malé stvorenia dokážu budiť rešpekt: Zoznám sa s kocúrom menom Garfi, ktorý vzhľadom pôsobí skutočne agresívne
Google+ Linkedin

Written By :

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.