fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ed Sheeran nielen pre ľudí, ale aj pre mačky. Môžete ho vidieť v londýnskej mačacej kaviarni!

Máte tip? napíšte nám mailom

Mačací fanúšikovia, zbystrite pozornosť. Vosková figurína Eda Sheerana bola odhalená a predvedená v prvej londýnskej mačacej kaviarni.

Obľúbený ryšavý 27-ročný spevák Ed Sheeran hral na preplnených štadiónoch po celom svete – teraz on, alebo skôr jeho vosková postava, môže do zoznamu týchto miest pridať kaviareň hemžiacu sa mačkami.

Múzeum voskových figurín Madame Tussauds v utorok predstavilo model folk-popového anglického speváka, skladateľa, gitaristu a producenta Eda Sheerana v Lady Dinah’s Cat Emporium, kaviarni, kde zákazníci popíjajú svoje nápoje obklopení týmito zvieratami.

https://www.instagram.com/p/Bj6qQtsHbWK/?taken-by=madametussauds

Postava Sheerana je oblečená v preňho typickej modro-čiernej kockovanej košeli a má na sebe, samozrejme, spevákove tetovania. V rukách drží gitaru, bez ktorej si ho asi už ani nevieme predstaviť.

“Keď vieme, aký je milovník zvierat, umiestnenie jeho postavy v renomovanej kaviarni v Londýne sa zdá byť ako niečo, čo by sám Sheeran určite schvaľoval,” uviedol Edward Fuller, generálny riaditeľ Madame Tussauds v Londýne.

Figurína bude ale čoskoro prevezená do múzea, kde ho budúci návštevníci budú môcť vidieť.

Múzeum Madame Tussauds

Múzeum Madame Tussauds je nejznámejšie múzeum voskových figurín na svete. Pobočky nájdete celkovo v sedemnástich najvýznamnejších mestách sveta, medzi ktoré patria napríklad Hollywood či Las Vegas v Amerike, Sydney v Austrálii, Tokyo a Hong Kong v Ázii a európske veľkomestá ako sú Londýn, Amsterdam či Viedeň.

Prečítajte si tiež:
Nemáš zvyšné peniaze na dovolenku? Toto miesto na Slovensku naozaj stojí za to a nemusíš naň šetriť celý rok!

Zdroj: REUTERS

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií