Experti odhaľujú účinky piva na sexuálnu výdrž! Už vieme prečo pivo tak chutí chlapom!

Experti odhaľujú účinky piva na sexuálnu výdrž! Už vieme prečo pivo tak chutí chlapom!

Dr. Kat Van Kirk certifikovaná sexuálna terapeutka z Los Angeles hovorí, že existuje celý rad vedeckých dôvodov, prečo pár pív dokáže zlepšiť mužský výkon v posteli. Doktorka Kirk je presvedčená, že pár pív dokáže u muža vyvolať dlhšiu sexuálnu výdrž.


Pivo je plné fytoestrogénov a tieto látky spôsobujú oneskorenie orgazmu. Dobrá správa je pre mužov, ktorí preferujú tmavé pivá. Tmavšie pivá podporujú mužské libido. Vzhľadom k vysokému obsahu železa, majú muži intenzívnejšiu a dlhšiu erekciu pretože, železo zvyšuje počet červených krviniek a tak zlepšuje cirkuláciu krvi.

Účinky piva na sexuálnu výdrž

účinky piva na sexuálnu výdrž

Pivo je ďalej bohaté na vitamíny a minerály. Najväčšie zastúpenie má však vitamín B, ktorý má skvelé probiotické vlastnosti.

Ale dávajte si veľký pozor na množstvo piva, ktoré vypijete. Existuje istá korelácia, ktorá hovorí čím viac piva vypijete, tým horšie to bude s vami v posteli. Ideálny počet sa pohybuje medzi 1 – 4 pivami. Na každého chlapa platí iné množstvo. No však po 10-tich pivách už určite nebudete svieži a pripravený na dlhý a milostný akt!

Zdroj: dailymail.co.uk

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  TOP 5 faktov o japonských školách: Ak nezješ obed do posledného zrnka, ostaneš niekoľko hodín po škole. Aké sú ďalšie?
Google+ Linkedin

Written By :

Magazín, ktorý tvoríme spolu