fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Filmový mág Quentin Tarantino prichádza s novým filmom: Once Upon a Time in Hollywood

Máte tip? napíšte nám mailom

Na Tarantinove filmy sa čaká.  Niekedy naozaj dlhý čas. Kto sleduje jeho kariéru vie, že od jeho posledného filmu „Osem hrozných“ uplynuli zatiaľ štyri roky. Premiéra ďalšej filmovej lahôdky s názvom „Once Upon a Time in Hollywood“ je plánovaná na 9. augusta 2019.

Film sa má odohrávať v roku 1969, v  období zavraždenia hollywoodskej herečky Sharon Tate, manželky Romana Polanskeho, ktorá bola svojho času považovaná za jednu z najkrajších žien Hollywoodu a má zobrazovať vraždy spáchané rodinou Mansonovcov. Zavraždená bola nielen herečka, ktorá bola v tom čase tehotná, ale aj všetci, ktorí sa s ňou nachádzali v dome. Deň premiéry bol stanovený na 50. výročie smrti krásnej herečky.

Vo filme si zahrá množstvo známych tvárí, ktoré budú pre mnohých určite lákadlom, medzi nimi Margott Robbie, Brad Pitt, Leonardo DiCaprio, Al Pacino, Kurt Russell. Viacerí z nich už s Tarantinom spolupracovali pri jeho predchádzajúcich filmoch. Sharon Tate mala pôvodne hrať Jennifer Lawrence, ale sestra Sharon namietala, že kráse Sharon sa viac približuje práve Margott Robbie. Obsadenie filmu si našlo aj svojich kritikov, ktorí vyčítali výberu hercov, že sa v ňom nachádza málo žien a protagonistov s rozličnou farbou pleti.

Prečítajte si tiež:
Jeden z najočakávanejších filmov roka 2017, Trainspotting 2, predstavil svoj trailer

Prvý pohľad na nakrúcanie poskytol Leonardo DiCaprio na svojom instagramovom profile, kde zverejnil fotografiu, na ktorej pózuje spolu s Bradom Pittom.

 

instagram.com

 

 

Zdroj: https://www.csfd.cz/film/527699-once-upon-a-time-in-hollywood/zajimavosti/?type=film

 

Foto:

https://www.rewind.sk/tarantino-reziser-deadpoola-2/20-quentin-tarantino-w750-h560-2x/

 

https://www.instagram.com/p/Bkh21lOH6rf/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1tgc6otzopkzu&r=so

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií