fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Fotky hrôzy: Iba dvojmesačné dievčatko našli mŕtve v byte. Matka bola opitá

V nedeľu ráno zomrelo v Prahe iba dvojmesačné dievčatko. Matka bola opitá.

Máte tip? napíšte nám mailom

K obrovskej tragédii došlo v Prahe, informuje server aktu.news. V nedeľu ráno tam zomrelo iba dvojmesačné dievčatko. Policajti okolnosti úmrtia prešetrujú.

 ,,Môžem potvrdiť, že kriminalisti udalosť, ku ktorej došlo v ranných hodinách, a pri ktorej zomrelo dojča, vyšetrujú. Okolnosti úmrtia prešetrujeme,” uviedol policajný hovorca Ján Rybanský pre blesk.cz.

Tlačová hovorkyňa pražskej záchrannej služby Jána Poštová pre Blesk.cz potvrdila, že na Jarov tiež ich jednotky vychádzali. ,,Na tiesňovú linku nám bolo oznámené pravdepodobné úmrtie dvojmesačného dievčatka,” uviedla Poštová. V byte ale už u bábätka záchranári mohli konštatovať len smrť.

Zemřelé miminko
Mŕtve dievčatko zdroj:aktu.news

Matka mala podľa agentúry Aktu.cz uviesť, že bábätko zaľahol niekto zo súrodencov. Matka navyše mala byť opitá. ,,Doma bola matka s jej kamarádkou, tie boli obe opité, matka nadýchala viac ako 1,5 promile,” napísalo Aktu.cz.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj aktu.news blesk

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií