fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Grammy ovládla Billie Eilish! Získala neuveriteľných 5 cien

Máte tip? napíšte nám mailom

V nedeľu večer sa odovzdávali ceny Grammy a zrodilo sa tu veľké prekvapenie. Mladučká americká speváčka Billie Eilish získala ceny vo všetkých štyroch hlavných kategóriách.

Billie Eilish dvoj talent nezaprie

Billie Eilish je mladá, svojská a veľmi talentovaná. Hudobný svet jej leží pri nohách a má našliapnuté na sľubnú kariéru. V nedeľu večer v Los Angeles zažila veľmi emotívne chvíle, keď získala Grammy v kategóriách skladba roka, najlepší nováčik, album roka, nahrávka roka a najlepší popový vokálny album. Speváčka mala celkom šesť nominácií a patrila k interpretom, ktorý ich mali najviac. Nakoniec získala 5 cien a možno bola aj ona sama prekvapená. V osemnástich rokoch je to obrovský úspech a Billie Eilish je momentálne v kurze.

Nezabudla sa poďakovať fanúšikom

Speváčka s nezameniteľným hlasom porazila nováčikov i slávne hviezdy, ktoré už nejaký ten rôčik na hudobnej scéne vystupujú. Billie Eilish si svojich fanúšikov váži a nezabudla to zopakovať ani v nedeľu večer. Uviedla,  že si to všetko zaslúžia fanúšikovia. Poďakovala sa im za to, že len vďaka nim tam každý jeden víťaz stojí a drží v rukách svoju cenu. Opäť zaujala nevšedným vzhľadom. Jej zelené vlasy a neprehliadnuteľné šaty opäť zaujali novinárov z celého sveta. Niektorí jej tlieskajú za to, že je iná, ďalší len krútia hlavami. Nechajme sa prekvapiť, ako bude vyzerať o pár rokov.

Prečítajte si tiež:
Gryffin a OneRepublic majú spoločnú skladbu You Were Loved

S bratom jej ide práca jedna radosť

Billie Eilish spolupracuje so svojím bratom, hudobníkom Finneasom O’Connellom. Spolu pracovali aj na albume When we all fall asleep, where do we go?, ktorý získal Grammy v kategórii najlepší album a najlepší popový vokálny album. V rôznych rozhovoroch priznala, že spolu sa im tvorí výborne. V kategórii najlepší nováčik boli nominovaní ako Black Pumas, Lizzo, Lil Nas X, Maggie Rogers, Rosalia, Tank a the Bangas a Yola. Mladá speváčka ich porazila na celej čiare a so skladbou roka Bad Guy nechala v úzadí hviezdy ako Lady Gaga, Taylor Swift a Lana Del Rey. Veríme, že spievať neprestane a prinesie ešte veľa hitov a svojich nezvyčajných účesov a šiat.

Grammy ovládla Billie Eilish! Aké ceny získala?
grammy.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prečítajte si tiež:

https://klocher.sk/trpi-tourettovym-syndromom-a-ziskala-prestiznu-cenu-kto-je-billie-eilish/

Zdroj: nytimes.com  cbsnews.com  grammy.com  bbc.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií