fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Najsledovanejšie videá na YouTube: Čo nás tento rok najviac zaujalo?

Máte tip? napíšte nám mailom

Najsledovanejšie videá na Youtube si ľudia pozrú vo voľnom čase, alebo pustia namiesto rádia. Ktoré z nich nás tento rok najviac zaujali? Niektoré vás možno prekvapia.

Najsledovanejšie videá na Youtube: Nehudobný rebríček

Najsledovanejšie videá na Youtube sa delia do dvoch rebríčkov: hudobného a nehudobného. Tomu nehudobnému kraľuje zápas storočia medzi Slovákom Attilom Véghom a Čechom Karlosom Vémolom. Zápas zmiešaných bojových umení MMA v novembri postavil na nohy celé Slovensko, a preto nás neprekvapuje, že je na prvom mieste. Nasledujú ich vtipné skeče o ľuďoch na prechode od Naked Bananas.

Slovenskom hýbu aj Kočnerove nahrávky, ktoré zverejňuje Denník N. Ľudí zaujíma, aké hrozné veci sa diali na tých najvyšších miestach našej spoločnosti. Na štvrtom mieste je Zrebny&Frlajs s vtipmi o ženských a mužských kamarátstvach a ľudia hľadali aj nové príbehy Hornej Dolnej, ktorá sa vysiela na Markíze.

Nezabudnuteľné Fekišovce aj prezidentka u Krausa

Medzi najsledovanejšie videá na Youtube patrí aj svadba Rytmusa a moderátorky Jasminy Alagic. Zaujala aj kúpa Bugatti Veyron za 100 000 dolárov, čo poznajú najmä milovníci hry GTA. Ďalšie video dostalo Slovensko do kolien – ustanovujúce obecné zastupiteľstvo vo Fekišovciach rozosmieva dodnes a stalo sa terčom mnohých posmeškov. Na desiatom mieste skončila prezidentka Zuzana Čaputová, ktorá sa 27.2. 2019 objavila v Show Jana Krausa. Nehudobné najsledovanejšie videá na Youtube zakončuje obed v najhoršie hodnotenej reštaurácii na Slovensku.

Prečítajte si tiež:
Prezidentské voľby: Prieskum agentúry Focus odhalil, koho by Slováci volili

Hudba, ktorú sme najviac počúvali

Asi to nie je veľmi prekvapujúce, ale najsledovanejším hudobným videom sa stal duet zosnulého maestra Karla Gotta s jeho dcérkou Ellou. Srdce nehasnou ľudia zdieľali na sociálnych sieťach, aby aspoň tak vyjadrovali úctu spevákovi. Sima a Separ majú na konte najúspešnejšiu slovenskú pieseň Anonym Mood. Celosvetovo obľúbená Señorita  od Shawna Mendesa a Camily Cabello nenechala chladných ani Slovákov. Medzi ďalšie nasledovanejšie videá na Youtube patria klipy k piesňam Len Ona od Claudie a Kaliho a Zatancuj si so mnou od Adama Ďuricu.

Nechýba ani žena roka 2019

Kali sa tento rok naozaj blysol a v hudobnom rebríčku populárnych videí sa objavil ešte raz s piesňou Ja sa na tom bavím. Nasleduje ho Dominika Mirgová a Šorty so songom Ja sa cítim dobre. Na ôsmom mieste sa ocitol hlas generácie Z a žena roka 2019 Billie Eilish a jej Bad Guy. Nevšedné spojenie Calvina Harrisa a Rag’n’Bone Mana priniesla pieseň Giant a túto desiatku uzatvára mladá Karmen Pál-Baláž a Anjel.

Sú pre vás najsledovanejšie videá na Youtube prekvapujúce, alebo ste tu našli aj svojho favorita?

Prečítajte si tiež:
Média kedysi desili svet fotkou malého Hitlera. Šlo však o hoax! Ako ale vyzeral diktátor v skutočnosti?!

Prečítajte si tiež:

VIDEO: Zachránená veverička Jill nemôže spať bez svojho medvedíka

Zdroj: techbox.dennikn.sk  refresher.sk  emefka.sk

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií