fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Harry chráni rodinu: Rozhodol sa odísť zo Spojeného kráľovstva

Máte tip? napíšte nám mailom

Posledné týždne sú pre rodičov malého Archieho nesmierne komplikované. Princ Harry a Meghan Markle sú pod obrovským tlakom médií, čo neprospieva hlavne bývalej americkej herečke. Harry sa preto rozhodol svoju rodinu chrániť a urobil rázne rozhodnutie. 

Kráľovský pár tvorený princom Harrym a jeho manželkou Meghan Markle prechádza skutočne ťažkým obdobím. To, že posledné týždne neboli vôbec jednoduché, potvrdili aj oni sami. V najnovšom dokumente, ktorý v nedeľu 20. októbra odvysielala britská televízia ITV, odhaľujú ich skutočné pocity, ktoré prekvapili všetkých, vrátane členov kráľovskej rodiny. Obaja priznali, že potrebujú odísť a opustiť svoje kráľovské povinnosti. Meghan sa pri jednej otázke dokonca takmer rozplakala.

Blízky priateľ Meghan a Harryho v dokumente dokonca uviedol, že tlak, ktorý je na túto kráľovskú rodinu vyvíjaný, ich vzťah zničí a pomliaždí. Je preto nevyhnutné, aby sa venovali sebe, svojej rodine a odišli.

Meghan a Harry - klocher.sk
Zdroj: Instagram

Nahnevaný princ Harry

Pred niekoľkými dňami princ Harry otvorene prejavil svoj hnev voči britským bulvárnym novinárom, ktorí doslova ničia život jeho manželky. Rozhodol sa preto konať a proti niektorým z nich podal žalobu. Ako sa sám v dokumente vyjadril, “Všetky tie zvuky fotoaparátov, novinári, nezmyselné články, mi neustále pripomínajú moju mamu, princeznú Dianu. Jej nezmyselná smrť bola spôsobená rovnakým bulvárnym tlakom, aký je teraz vyvíjaný na Meghan.”

Smrť jeho matky Lady Di je neustále v spomienkach otca malého Archieho. Sám o tom hovorí ako o “bolestivej rane“, ktorú je nemožné vyliečiť.

Jej nezmyselná smrť bola spôsobená rovnakým bulvárnym tlakom, aký je teraz vyvíjaný na Meghan.”

Odchod – jediná záchrana pred bulvárom?

Princ Harry sa skutočne vyjadril, že hodlá opustiť Spojené kráľovstvo. Jeho snom je Kapské mesto v Južnej Afrike, ktoré považuje za „neuveriteľné miesto”. Napriek jeho snom a túžbam je veľmi ťažké si predstaviť odchod mladej kráľovskej rodiny zo Spojeného kráľovstva. V súčasnosti však majú vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu svoj pracovný program nabitý až do polovice novembra. Potom si budú môcť urobiť prestávku vo svojich kráľovských povinnostiach a načerpať silu.

Prečítajte si tiež:
Apple, Twitter a Tesla. Aké sú ďalšie top technologické spoločnosti sveta?

Ako priznal zdroj blízky ich rodine, Harry a Meghan si už naplánovali cestu do Los Angeles, k starej mame Archieho.

Čítajte tiež:

Kate Middleton nemá v šatníku oranžovú: Zakázala jej to kráľovná?

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií