fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

VIDEO: Meghan Markle sa takmer rozplakala. Priznáva, že sa necíti dobre

Máte tip? napíšte nám mailom

Okolo Meghan Markle a princa Harryho je rušno odkedy spolu tvoria pár. No za posledné mesiace je bývalá americká herečka pod neustálym tlakom médií, čo sa odráža aj na jej psychike a rodinnej pohode. 

Dokument o Meghan Markle a Harrym

Meghan Markle, rovnako ako každý člen kráľovskej rodiny, neposkytuje rozhovory a takmer nikdy okrem prejavu nehovorí na verejnosti. Avšak počas jej oficiálnej cesty s princom Harrym do Južnej Afriky sa vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu rozhodli urobiť výnimku a posktyli rozhovory pre anglickú televíziu ITV. Z nich, po ich súhlase vznikol dokument, ktorý sa bude vysielať už tento víkend.

Na svojom Twitter-i zverejnila divákom televízia ITV ukážky z týchto rozhovorov. Po tom, ako princ Harry v jednej z nich hovorí o svojej matke, spomienkach, ktoré na ňu má, ako aj o bolesti, ktorú nesustále prežíva zverejnila televízia ukážku rozhovoru s jeho manželkou Meghan Markle. A práve pri ich zostala verejnosť skutočne zaskočená. Toto nikto nečakal.

Dôverné priznanie

Niekoľko mesiacov je manželka princa Harryho preferovaným cieľom útokov tlače a vo videu prvýkrát hovorí o svojich pocit a trápení, ktoré s tým súvisia. Na otázku, ktorá sa zameriava na tlak médií počas jej tehotenstva, na účinky na duševné zdravie, na to ako sa cíti odpovedá: „Všetky ženy, najmä keď sú tehotné, sú veľmi zraniteľné, takže to bolo komplikované. A potom, keď máte novorodenca,  samy viete, nie? Na ženu je toho priveľa. Pridajte k tomu, že ste mladou matkou, že ste manželkou, je to … ” . Meghan nedokončila vetu a ostala ticho, pričom hľadala vhodné slová.

Prečítajte si tiež:
Najlepšie hry nášho detstva #1

Áno, ďakujem, že ste sa ma na to opýtali, pretože doteraz sa ma len pár ľudí  opýtalo, ako sa mám.”  Následne položil reportér Meghan dalšiu otázku:  „Bola by hanba povedať, že sa necítite dobre? Že to bol boj?”  Meghan na túto otázku reaguje s úsmemov a jednoduchým “Áno”, no vidieť, ako veľmi sa nie len pri tejto otázke, ale aj počas celého rozhovoru snaží pôsobiť pokojne. No popri tom prehĺta pri tom slzy.

Unavený kritizovaním a mediálnym honom na svoju manželku, oznámil nedávno princ Harry, že podal žalobu proti niekoľkým časopisom, aby ochránil svoju rodinu.

Čítajte tiež:

Kate Middleton a princ William v ohrození: V Pakistane tesne unikli smrti

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií