fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

VIDEO: Meghan Markle sa takmer rozplakala. Priznáva, že sa necíti dobre

Máte tip? napíšte nám mailom

Okolo Meghan Markle a princa Harryho je rušno odkedy spolu tvoria pár. No za posledné mesiace je bývalá americká herečka pod neustálym tlakom médií, čo sa odráža aj na jej psychike a rodinnej pohode. 

Dokument o Meghan Markle a Harrym

Meghan Markle, rovnako ako každý člen kráľovskej rodiny, neposkytuje rozhovory a takmer nikdy okrem prejavu nehovorí na verejnosti. Avšak počas jej oficiálnej cesty s princom Harrym do Južnej Afriky sa vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu rozhodli urobiť výnimku a posktyli rozhovory pre anglickú televíziu ITV. Z nich, po ich súhlase vznikol dokument, ktorý sa bude vysielať už tento víkend.

Na svojom Twitter-i zverejnila divákom televízia ITV ukážky z týchto rozhovorov. Po tom, ako princ Harry v jednej z nich hovorí o svojej matke, spomienkach, ktoré na ňu má, ako aj o bolesti, ktorú nesustále prežíva zverejnila televízia ukážku rozhovoru s jeho manželkou Meghan Markle. A práve pri ich zostala verejnosť skutočne zaskočená. Toto nikto nečakal.

Dôverné priznanie

Niekoľko mesiacov je manželka princa Harryho preferovaným cieľom útokov tlače a vo videu prvýkrát hovorí o svojich pocit a trápení, ktoré s tým súvisia. Na otázku, ktorá sa zameriava na tlak médií počas jej tehotenstva, na účinky na duševné zdravie, na to ako sa cíti odpovedá: „Všetky ženy, najmä keď sú tehotné, sú veľmi zraniteľné, takže to bolo komplikované. A potom, keď máte novorodenca,  samy viete, nie? Na ženu je toho priveľa. Pridajte k tomu, že ste mladou matkou, že ste manželkou, je to … ” . Meghan nedokončila vetu a ostala ticho, pričom hľadala vhodné slová.

Prečítajte si tiež:
Moma a Expl0: Strata súkromia je súčasťou života, ktorý sme si zvolili

Áno, ďakujem, že ste sa ma na to opýtali, pretože doteraz sa ma len pár ľudí  opýtalo, ako sa mám.”  Následne položil reportér Meghan dalšiu otázku:  „Bola by hanba povedať, že sa necítite dobre? Že to bol boj?”  Meghan na túto otázku reaguje s úsmemov a jednoduchým “Áno”, no vidieť, ako veľmi sa nie len pri tejto otázke, ale aj počas celého rozhovoru snaží pôsobiť pokojne. No popri tom prehĺta pri tom slzy.

Unavený kritizovaním a mediálnym honom na svoju manželku, oznámil nedávno princ Harry, že podal žalobu proti niekoľkým časopisom, aby ochránil svoju rodinu.

Čítajte tiež:

Kate Middleton a princ William v ohrození: V Pakistane tesne unikli smrti

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií