Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kate Middleton nemá v šatníku oranžovú: Zakázala jej to kráľovná?

Kate Middleton je známa nie len svojím dokonalým vzhľadom, ale aj rôznofarebným šatníkom. Napriek množstvu odtieňov, ktoré sa v ňom objavujú a v ktorých ju môžeme vidieť, v ňom jedna farba stále chýba. V šatníku vojvodkyne z Cambridge nenájdeme nikdy nič oranžové. A my vieme prečo!

Módna ikona Kate Middleton

Počas oficiálnej návštevy v Pakistane nám Kate Middleton opäť ukázala dokonalú módnu prehliadku a poskytla skvelú lekciu z módy. V súlade s protokolom a kultúrou krajiny sa vojvodkyňa z Cambridge objavovala v Pakistane v rôznych farbách a typoch oblečenia. Na sebe mala šaty od odtieňa zelenej, cez tyrkysovú až béžovú.

Rovnako ako v Pakistane, tak aj pri každom oficiálnom vystúpení na verejnosti sa Kate Middleton objaví dokonale upravená a oblečená v jemných pastelových či výraznejších odtieňoch. Vojvodkyňa z Cambridge nemá problém obliecť si ružový kostým či modré šaty plné flitrov, ktoré sa odrážajú v bleskoch fotoaparátov. Ak si však niekto myslí, že Kate si oblečie čokoľvek, mýli sa. Kate Middleton má zásady, ktorých sa vo svojom šatníku drží.

Kate Middleton na Instagrame - klocher.sk
Zdroj: Instagram @kensingtonroyal

Šatník Kate hýri všetkými farbami, okrem…

Od jej manželstva s princom Williamom uplynulo osem rokov a my sme vojvodkyňu z Camridge nikdy nevideli v oranžovej farbe. Chýba Kate a jej módnym poradcom fantázia?  Alebo jej vždy výrazne oblečená kráľovná prikázala, čo môže a nemôže nosiť?

Odborníčka na kráľovskú rodinu a jej módny štýl sa pre portál Express.com vyjadrila jasne: „ Odtiene oranžovej farby sa výrazne bijú s jej prirozdeným vzhľadom. Ak by si obliekla oranžové šaty, stratila by sa v nich, jej krása by zanikla a my by sme videli len šaty.“  Podľa argumentov, ktoré tiež Daisy Schubert uviedla, Kate Middleton nemá vo svojom šatníku oranžový odtieň na základe vlastného rozhodnutia a nie preto, že by to bolo proti kráľovským protokolom.

Zdroj: Instagram

Šatník kráľovnej je vždy najdôležitejší

Hoc kráľovský protokol nezakazuje členom kráľovskej rodiny nosiť niektoré farby, už niekoľko rokov platí nepísané pravidlo, ktoré hovorí, aby ženy z kráľovskej rodiny nikdy za prítomnosti kráľovnej Alžbety II. nenosili jasné farby,. Hlavný dôvod je, aby ju nezatienili.

Čítajte tiež:

Opatrovateľka zneužívala 11-ročného chlapca: Porodila mu dieťa

 

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií