Majiteľka hanbatej agentúry prehovorila: Toto sú najbizarnejšie a najnechutnejšie historky z českých kastingov do péčka

Majiteľka hanbatej agentúry prehovorila: Toto sú najbizarnejšie a najnechutnejšie historky z českých kastingov do péčka

Historky z prostredia péčkových kastingov od našich českých bratov a sestier nie sú iba pikantné. Nájdu sa aj bizarné a nechutné!

Česká republika je na tom čo sa týka péčkového priemyslu pomerne dobre a k tomu im pomáha aj fakt, že stále objavujú nové, mladé a chrumkavé herečky, ktoré sa vyberajú prostredníctvom hanbatej agentúry, ktorá robí kastingy do filmov pre dospelých. Lenže na tieto výbery neprichádzajú vždy iba ľudia s krásnymi tvarmi a tvárami a niektoré historky sú hotové peklo, už len na počutie. O bizarné a nechutné historky sa podelila majiteľka agentúry.


 

Seniori

Muži sú známi tým, že v istom veku zažívajú druhú pubertu. Lenže niekedy príde aj tretia či štvrtá a tak sa dedkovia, ktorí žili v okovách prúderných režimov, chcú odviazať a preraziť vo svete péčka. Seniorov neodradí aj to, že ich náčinie neslúži ako by malo, či zvráskavené telo so stareckými škvrnami a natešení prichádzajú na kastingy. Po týchto opotrebovaných adeptoch treba ateliéry vetrať aj dva dni…

 

Vozičkári

Presadiť sa v péčku netúžia iba zdraví ľudia, ale i tí, ktorí trpia nejakým handicapom, čiže aj vozičkári. Lenže na takéto filmy pre dospelých je spoločnosť v našich končinách príliš konzervatívna a vsádza radšej na overenú klasiku, ktorá (nikdy) nesklame. Istý český vozičkár sa ale predsa rozhodol skúsiť šťastie v kastingu, no režisérovi sa to ihneď zo začiatku nepozdávalo a preto, bez toho, aby si dal servítku pred ústa, účastníkovi povedal: “Viete si predstaviť, že vás potom dávam dole z tej herečky a naspäť na vozík? Prípadne, že vás prekladám z jednej na druhú? Toto by teda fakt nešlo…!”

 

Dabing hluchonemého

Mnoho ľudí žije v tom, že natáčať péčko nie je nič náročné a zložité, veď predsa sa tam robí len to, čo už robili mnohokrát a navyše sa vo svete filmu dajú spraviť rôzne strihy či efekty. Lenže dabovať vzdychanie hluchonemého účastníka kastingu, ktorý pri radovánkach ručí ako kôň, pričom sám nevie, aké nepríčetné a desné zvuky z neho vychádzajú, je silná káva. Možno by teda pri kastingoch s takto postihnutými ľuďmi pomohol nejaký asistent, ktorý by nepočujúcemu posunkovou rečou ukazoval, akú intenzitu vzdychov má použiť, lebo takto sa ta hluchonemých pánov sťažuje mnoho žien z priemyslu filmov pre dospelých.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Ktoré z týchto dverí vás desia najviac? Podľa vášho výberu vám povieme, akým ste človekom

 

Pokračovanie na ďalšej strane.

Google+ Linkedin

Written By :

„Najväčším šťastím človeka je žiť pre to, za čo by bol ochotný zomrieť.“ - Honore De Balzac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*