fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Z tohto nezaspíte: Dvojvetné horory, ktoré Vám privolajú nočné mory a husiu kožu

Prinášame Vám zopár skutočných príbehov, ktoré Vám privolajú nočné mory! Horory, skladajúce sa len z dvoch viet, zaručia husiu kožu!

Máte tip? napíšte nám mailom

1. Zobudil som sa na to, že niekto klope na sklo. Prv som si myslel, že to je okno, až kým som to znovu nezačul zo zrkadla.

2. Vďaka tomu, že som vyrastal s mačkami a psami, som si zvykol na zvuk škrabania na moje dvere. Teraz, keď žijem sám, je to znepokojujúce.

3. Posledná vec, ktorú som videl, bol môj budík ukazujúci 12:07 pred tým, než mi vrazila svoje dlhé ostré nechty cez moju hruď, zatiaľ čo jej druhá ruka tlmila moje výkriky. Vzpriamene som sedel na posteli s myšlienkou, že to bol iba sen, ale keď som uvidel na mojom budíku blikať 12:06, všimol som si otvárať sa a vŕzgať moje dvere do skrine.

4. Moja žena ma zobudila minulú noc, aby mi povedala, že máme v dome zlodeja. Bola zavraždená zlodejom pred dvoma rokmi.

5. Nie je nič príjemnejšie ako smiech dieťaťa. Až kým je jedna hodina ráno a vy ste v dome sám.

Prečítajte si tiež:
Skutočne zvláštna záľuba: Kráska si už 2 roky robí selfies s náhodnými pármi v akcii. Nájdeš sa medzi nimi?

6. Vždy som si myslel, že moja mačka má problém so zrakom – vždy sa upriamene pozerala na moju tvár. Až som si v jedného dňa uvedomil, že sa pozerá len za mňa.

7. Moja dcéra neustále plakala a kričala uprostred noci. Navštívil som jej hrob a poprosil ju, aby prestala, no nepomohlo to.

9. Našiel som si v mobile fotku samého seba ako spím. Žijem sám.

10. Moje dievča počulo, ako mama vykrikuje jej meno z prízemia, tak vstala a utekala dole. Keď bežala dolu schodmi, jej mama ju vtiahla späť, do svojej izby a povedala:’Tiež som to počula’.

Tak čo? Ešte stále si myslíte, že ste v bezpečí? Že sme na tomto svete sami?

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií