fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

3+2 kluby na Slovensku, ktoré stoja za návštevu

Máte tip? napíšte nám mailom

Máš rád zábavu a house hudbu, ale nevieš, ktorý klub si vybrať? Pripravili sme pre teba mapu tých najlepších na Slovensku, v ktorých si určite prídeš na svoje.

Channels Club, Bratislava

Channels Club je trojpodlažný Dance Club & Coctail bar s veľmi dobrou lokalitou priamo v centre mesta. Ak si študent v Bratislave a chce sa ti ísť baviť napríklad aj v pondelok či vo štvrtok, tak tento klub je pre teba ako stvorený. Otvorené majú 7 dní v týždni, 365 dní v roku.

Počas víkendov ťa sprevádzajú Live DJs a okrem skvelej hudby môžeš potešiť aj svoje chuťové poháriky, keďže v ponuke majú viac ako sto miešaných drinkov.

house kluby na slovensku
Malá ukážka drinkov, ktoré môžeš ochutnať v Channels Club. Zdroj: Facebook.com/Channels Club
house kluby na slovensku
Interiér Channels Club. Zdroj: Facebook.com/Channels Club

Le Club, Bratislava

Ak si viac konzervatívny a máš rád prepychovejšie priestory, určite navštív Le Club. Sídli na Hviezdoslavovom námestí, takže sa nachádza priamo v centre starého mesta. Otváracie hodiny sú od stredy do soboty, a to v čase od 20:00 do 5:00. Le Club organizuje rôzne eventy, ako napríklad Oldies party, jazzové večery a atmosféra v podniku je veľmi príjemná.

Ak máš chuť len tak si posedieť, trochu zatancovať a vychutnať si drink s priateľmi, odporúčam navštíviť tento síce nie veľký, ale útulný podnik.

Prečítajte si tiež:
A Cup of Style už koncom februára v Bratislave! Prídeš na autogramiádu aj ty?
house kluby na slovensku
Interiér Le Club. Zdroj: Facebook.com/Le Club
house kluby na slovensku
Interiér Le Club Zdroj: Facebook.com/Le Club

The Club, Bratislava 

Názov tohto klubu je veľmi podobný s tým predchádzajúcim, no priestory, štýl hudby aj obsluhy sú diametrálne rozdielne. The Club je dvojposchodový podnik, orientovaný na house hudbu. Tento podnik spadá pod klasickú charakteristiku nočných klubov.

Veľký tanečný  parket, pódium pre DJ-a a bary, pri ktorom dostanete shot svojho najobľúbenejšieho alkoholu na počkanie.

house kluby na slovensku
The Club Zdroj: Facebook.com/The Club
house kluby na slovensku
Bar v The Club. Zdroj: Facebook.com/The Club, archív photobychrzi

Ministry of fun, Banská Bystrica

Najväčší a najmodernejší klub na Slovensku – slovné spojenie, ktorým je označovaný tento klub už niekoľko rokov. Pred tým, ako Ministry of fun vzniklo v Banskej Bystrici, malo svojho predchodcu vo Zvolene. Tento rok v lete Ministry oslavovalo 9 rokov od svojho otvorenia a počas svojho aktívneho fungovania sa v ňom predstavilo mnoho známych DJ-ov, ako napríklad Oliver Heldens, Nervo, Don Diablo či W&W.

Ministry je dvojpodlažný klub so sektorom VIP a Golden boxami pre náročnejších zákazníkov. Tanečný parket zvládne nápor až tisíctristo ľudí, preto je spomínaný klub považovaný aj za najväčší. Tento rok sa u našich českých susedov otvoril nový tanečný klub s názvom Epic, ktorý vznikol pod záštitou spoločnosti Ministry of fun. Klub sídliaci v srdci Slovenska je otvorený počas víkendov a pre študentov organizujú aj študentské párty, ktoré sa konajú raz za mesiac.

Prečítajte si tiež:
Na najlepšom letisku na svete môžete nájsť dokonca aj bazén. Lietadlo odtiaľ vzlietne takmer každú minútu

Ak si ešte nenavštívil tento najmodernejší podnik na našom území a si párty človek so všetkým, čo k tomu patrí, musíš to rýchlo napraviť a navštíviť event s názvom Ministry of House, ktorý sa koná raz mesačne.

house kluby na slovensku
Oliver Heldens v Ministry of fun. Zdroj: Ministryoffun.sk, archív: photo by Miloš
house kluby na slovensku
Študentská party v Ministry of fun. Zdroj: Ministryoffun.sk, achív: photo by Aďo

Ponorka Music Pub, Prešov

Aby sme nezabudli ani na východné Slovensko, práve v Prešove sa nachádza podnik s názvom Ponorka Music Pub, ktorý stojí za to ho navštíviť. Tento hudobný klub sídli v centre mesta a je otvorený až šesť dní do týždňa. V Ponorke, ako ju všetci familiárne volajú, môžeš zažiť kopec zábavy na víkendových žúrkach s tematikou a skvelými DJs alebo počas vysokoškolských párty.

Avšak, má to jeden háčik: vstup je povolený až od 18 rokov.

house kluby na slovensku
Ponorka počas víkendu. Zdroj: Facebook.com/Ponorka Music Pub
house kluby na slovensku
Open semester party v Ponorke. Zdroj: Facebook.com/Ponorka Music Pub
Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií