fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Igor Matovič posiela Lučanskému veniec a minister vnútra Roman Mikulec vyvesil čiernu zástavu

Máte tip? napíšte nám mailom

Premiér Igor Matovič nemal podľa medializovaných informácií poslať exprezidentovi policajného zboru veniec. Matovič túto správu kritizuje. Vraj sa ho nikto z Úradu vlády nepýtal a vydávajú stanoviská bez neho.

,,Nie je to pravda. Veniec v mojom mene posielam, lebo to tak cítim a vôbec teraz neriešim pohnútky, prečo Milan Lučanský dospel k tomuto smutnému rozhodnutiu. Rovnako som rád, že sa aj minister vnútra Roman Mikulec rozhodol dnes vyvesiť čiernu zástavu ako znak pietnej spomienky na bývalého policajného prezidenta,” informuje prostredníctvom Facebooku. 

Podľa Matoviča je jeho veniec vyjadrením uznania za odvahu čiastočne čistiť policajný zbor od Bödörovej mafie, ktorej Fico aj s “jeho pellerínou PZ do rúk absolútne vydali”. Ďalej Matovič pokračuje: ,,Zároveň nie je ospravedlňovaním protizákonnej činnosti, z ktorej bol Milan Lučanský obvinený. Rovnako cítim v dnešný deň potrebu vyjadriť plnú dôveru ministerke spravodlivosti a príslušníkom Zboru väzenskej a justičnej stráže, z ktorých by najradšej mnohé zvláštne indivíduá zo zištných dôvodov urobili vrahov. Verím, že len poctivým a trpezlivým poskytovaním argumentov, faktov a dôkazov zo strany ministerstva spravodlivosti a pod dozorom Generálnej prokuratúry, vieme Slovensko ochrániť pred zhubným pôsobením konšpirácií na dôveru ľudí v orgány spravodlivosti.”

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií