Kali prichádza s novinkou v spolupráci so slovenskou speváčkou

Kali prichádza s novinkou v spolupráci so slovenskou speváčkou

Jeden z najobľúbenejších slovenských raperov, Kali, je v poslednom období mimoriadne aktívny. V priebehu troch týždňov zverejnil tri nové spolupráce.


Po vydaní posledného albumu „Dezert“  a ohlásení konca aktívnej kariéry sa obavy fanúšikov pomaly rozplývajú. Kali prichádza s novými singlami a vyjadril sa, že na konci roka by mal vydať album „poskladaný“ z rôznych štýlov hudby a piesní, ktoré vznikli pri jeho cestách autom alebo pri tvorbe predchádzajúcich albumov, ale tematicky a štýlovo do týchto albumov nezapadali.

Posledným Kaliho singlom, ktorý bol zverejnený na youtube 8.7. 2018 je spolupráca so speváčkou Veronikou Strapkovou s názvom „Sila je v nás“, kde spievajú o možnosti ovplyvniť osud a to, čo je dané.

 

 

Týždeň pred tým a to 1.7. bol zverejnený videoklip k piesni „Chápeš“ v spolupráci s Vladimirom 518 a IronKap-om.

 

 

Na konci júna, 24.6., pustili von klip k tanečnej oslave žien s názvom „Taká tá“ , kde si Kali zaspieval spolu s  Čis T-ým a Mišom Bielym.

 

 

 

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=K-R9G2h_fnA

 

Foto: https://www.webnoviny.sk/kali-pocas-zly-priklad-tour-vezme-fanusikov-do-zakulisia/

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Kaliho skladba Čo je! sa dostala k Američanovi. Aké boli jeho slová? Džoe, džoe!
Google+ Linkedin

Written By :

Písanie, káva, knihy, filmy a móda, to sú moje vášne, ktoré ma sprevádzajú celý život. Študovala som právo, ale bez písania by moje dni boli prázdne. Držím sa toho, že základom každej činnosti by malo byť nadšenie, ktoré je ako korenie a dodáva veciam správnu príchuť. Človek toho nepotrebuje v živote veľa, aby bol šťastný. Za všetko hovorí tento citát od Starry Neely Blade: „Nepotrebovala veľa, chcela naozaj málo. Milé slovo, úprimnosť, čerstvý vzduch, čistú vodu, záhradu, bozky, knihy na čítanie, ochranné ramená a milovať a byť milovaná.“