fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kali prichádza s novinkou v spolupráci so slovenskou speváčkou

Máte tip? napíšte nám mailom

Jeden z najobľúbenejších slovenských raperov, Kali, je v poslednom období mimoriadne aktívny. V priebehu troch týždňov zverejnil tri nové spolupráce.

Po vydaní posledného albumu „Dezert“  a ohlásení konca aktívnej kariéry sa obavy fanúšikov pomaly rozplývajú. Kali prichádza s novými singlami a vyjadril sa, že na konci roka by mal vydať album „poskladaný“ z rôznych štýlov hudby a piesní, ktoré vznikli pri jeho cestách autom alebo pri tvorbe predchádzajúcich albumov, ale tematicky a štýlovo do týchto albumov nezapadali.

Posledným Kaliho singlom, ktorý bol zverejnený na youtube 8.7. 2018 je spolupráca so speváčkou Veronikou Strapkovou s názvom „Sila je v nás“, kde spievajú o možnosti ovplyvniť osud a to, čo je dané.

 

 

Týždeň pred tým a to 1.7. bol zverejnený videoklip k piesni „Chápeš“ v spolupráci s Vladimirom 518 a IronKap-om.

 

 

Na konci júna, 24.6., pustili von klip k tanečnej oslave žien s názvom „Taká tá“ , kde si Kali zaspieval spolu s  Čis T-ým a Mišom Bielym.

 

 

 

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=K-R9G2h_fnA

Prečítajte si tiež:
Pozor na letné lásky! Turistku v Taliansku zdrogovali a brutálne znásilnili! 12 chlapov sa na nej vystriedalo ako na špinavej handre

 

Foto: https://www.webnoviny.sk/kali-pocas-zly-priklad-tour-vezme-fanusikov-do-zakulisia/

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií