fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kate Middleton ovládla Instagram: Zverejnila svoj prvý status

Máte tip? napíšte nám mailom

Kate Middleton strávila so svojím manželom 5 dní v Pakistane. Počas ich oficiálnej cesty navštívili niekoľko výnimočných miest a spoznali množstvo ľudí. O svoje pocity z tejto cesty sa rozhodla vojvodkyňa z Cambridge podeliť aj na Instagrame. Prvýkrát v histórii zverejnila obsah na sociálnej sieti pod svojim menom. 

Premiéra Kate Middleton na Instagrame

Prvýkrát od vytvorenia oficiálneho účtu Kensingtonského paláca na Instagrame v roku 2015 sa Kate Middleton rozhodla k fanúšikom kráľovskej rodiny prihovoriť prostredníctvom virtuálnych sietí. V nedeľu 20. októbra sa zmocnila účtu na Instagrame a zverejnila svoju prvú fotografiu spolu s popisom.

Štandardne sa o účty kráľovskej rodiny na sociálnych sieťach stará tím odborníkov. Tí zverejňujú aj jednotlivé popisy k fotografiám. Najnovší príspevok je však iný ako doteraz. Text je priamou citáciou Kate Middleton, ktorá sa k publikovanému obsahu aj sama podpísala.

Vo svojom prvom príspevku na sociálnych sieťach sa matka princa Georga (6), princeznej Charlotte (4) a princa Louisa (1) rozhodla ukázať fotografiu princa Williama z ich oficiálnej cesty v Pakistane. Zachytáva na nej moment, kedy sa princ William zhovára s 2 pakistanskými chlapcami pri návšteve sirotinca SOS Children’s Village. Túto návštevu absolvovali manželia v piatok, 18. októbra v Lahore.

„Komunita SOS Children’s Village je založená na rodine –  najlepšej rodine, akú si dokážete predstaviť – rodine, kde sa všetci stretávajú, aby vychovali, milovali a chránili deti. Tieto zraniteľné deti, z ktorých väčšina prežila množstvo traumatizujúcich zážitkov sú vychované v tomto milujúcom prostredí a dokážu si tak vybudovať vzťahy, ktoré zúfalo potrebujú, aby sa mohli ďalej formovať. – Catherine, “ napísala pod fotku, ktorá zachytáva nádherný moment počas ich návštevy.

https://www.instagram.com/p/B32BlN5lyIW/?utm_source=ig_web_copy_link

Kráľovská cesta v Pakistane

Oficiálna cesta kráľovského páru v Pakistane trvala celých 5 dní. Počas nej sa vojvoda a vojvodkyňa z Cambridge zúčastnili viacerých podujatí, vrátane návštevy na Národnej kriketovej akadémii, kde si so žiakmi zahrali kriket, ako aj návštevy onkologickej nemocnice.

Tento výlet však nemal len pracovný podtón. Vďaka nemu sa mohli Kate a William vybrať po stopách princeznej Diany, ktorá navštívila Pakistan v roku 1997, len niekoľko mesiacov pred jej úmrtím.

Čítajte tiež:

Opatrovateľka zneužívala 11-ročného chlapca: Porodila mu dieťa

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií