fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kate Middleton a William prichytení paparazom. Čo robili?

Na sociálnych sieťach sa objavili nádherné fotky Kate Middleton a jej manžela princa Williama. Zdá sa, že klebety o ich problémoch v manželstve sú naozaj len klebetami. 

Máte tip? napíšte nám mailom

Princ William a Kate Middleton patria k najobľúbenejším členom kráľovskej rodiny. Na verejnosti sa častokrát objavujú spoločne a vzájomne podporujú svoje projekty. Napriek tomu, že sa za posledný rok začali médiami šíriť klebety o nevere princa Williama a ich problémoch v manželstve, obaja svojím správaním dokazujú, že to nie je pravda. A nejedná sa iba o nacvičené divadielko, ktoré by museli ako predstavitelia monarchie dodržiavať.

Kate Middleton a William na prechádzke

Kate Middleton a princ William boli náhodne zachytení objektívom fotografa počas ich prechádzky v Írsku. Manželia zo Sussexu mali medzi dvoma oficiálnymi stretnutiami krátku prestávku a tú sa rozhodli venovať sami sebe. Ruka v ruke, mysliac si, že sú ďaleko od fanúšikov a paparrazov, sa prechádzali krajinou. Avšak dobre ukrytý bulvárny fotograf ich zachytil a romantickú scénu okamžite zverejnil na svojej sociálnej sieti. Ohlas fanúšikov Kate a Williama na seba nenechal dlho čakať. Množstvo komentárov pod príspevkom hovorí nielen o obľúbenosti tohto páru, ale aj o tom, že sú vzorom pre viaceré manželstvá.

Prečítajte si tiež:
Vzácne fotografie prica Harryho a Meghan, ktoré pravdepodobne nikde inde neuvidíte

Počas oficiálnej návštevy Írska sa Kate Middleton a princ William stretli s írskym prezidentom Michaelom D. Higginsom a jeho manželkou Sabinou. Tá počas stretnutia vyvolala menšie faux pas, keď pred kráľovským párom zhodnotila náročnú situáciu, ktorá vznikla okolo Megxitu. „Vo vašej rodine sa odohráva veľa zaujímavých vecí,“ povedala Sabina Higgins. William a Kate na jej pripomienku neodpovedali, len sa jemne pousmiali, naznačujúc, že ​​táto pripomienka nebola na mieste.

Láska na verejnosti

Princ William a Kate Middleton sú rovnako, ako iní členovia kráľovskej rodiny na prejavy náklonnosti a lásky skromní. Dôvod? Musia…

Hlava britskej monarchie, kráľovná Alžbeta II., si potrpí na rešpektovanie pravidiel a vyžaduje to aj od všetkých členov kráľovskej rodiny. Princ Charles, ako aj jeho synovia, princ William a princ Harry, sa teda na verejnosti zdržujú akýchkoľvek prejavov nežností, ktoré smerujú k ich manželkám. Avšak nie vždy sa im to podarí. O to viac to následne poteší verejnosť, ale aj bulvárne médiá, ktoré môžu ich lásku sledovať.

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj gala

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií