fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

NAJVÄČŠÍ TELEVÍZNY PODVOD: Kazma najnovšie manipuloval štáb televíznej súťaže!

Máte tip? napíšte nám mailom

Kazma napálil štáb a divákov relácie Prostřeno, no spravil to so skutočne dobrým úmyslom!

Kazma a jeho One Man Show zrejme netreba predstavovať, nakoľko sa v priebehu pár epizód dokázal zviditeľniť v celom svete. Pri jeho poslednom pranku si však troška znížil nároky a vystrelil si predovšetkým z Čechov, ale aj Slovákov, ktorí majú v obľube zábavno-súťažnú reláciu Prostřeno, ktorú už niekoľko rokov vysiela Prima.

Prostřeno, ktoré funguje na princípe reality show a cielene sú vyberaní súťažiaci, ktorí sú buď veľkými podivínmi alebo majú nejaký handicap. Vďaka takýmto ľuďom, z ktorých si televízia robí srandu, získava sledovanosť a teda aj peniaze. Aj toto bolo jedným z dôvodov, prečo sa Kazma rozhodol tento mega prank na televíziu vôbec nachystať.

Kontroverzný Kazma si tak najal herca, ktorý mal za úlohu zahrať ojedinelé ochorenie nazývané  Tourettov syndróm. Zriedkavé ochorenie, pri ktorom postihnutý nekontrolovateľne vykrikuje rôzne vulgarizmy, však nebolo jediné, čo z herca spravilo nezabudnuteľnú postavičku súťaže. Okrem Touretovho syndrómu mal totiž spávať v rakve a žiť so sliepkou menou Babiš.

Prečítajte si tiež:
Revolučný Boeing? Toto lietadlo je extrémne rýchle a najdlhšie na svete

Druhý z dôvodov, prečo Kazma tento prank vymyslel a uskutočnil bolo, že chcel, aby sa Tourettov syndróm dostal do povedomia ľudí a začalo sa o ňom viac rozprávať. Tento zámer sa mu podarilo splniť minimálne v susednom Česku.

Ak si chceš pozrieť video, v ktorom sa všetko o tomto pranku dozvieš, klikni TU.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií