fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kde môžete pozerať zadarmo online filmy a seriály 2020? Tu je zoznam

Zákaz vychádzania či karanténa nás prinútili ostať doma. Čo s voľným časom?

Máte tip? napíšte nám mailom

Prinášame vám preto zoznam, kde si staré filmové klasiky, ale aj najnovšie filmy a seriály 2020 môžete vychutnať.

Kukaj – na tomto webe nájdete okrem najnovších filmov aj staré klasiky, ako je Sám doma či Tři oříšky pro Popelku. Na webe nájdete aj seriály a nechýbajú ani najnovšie trháky, ako je The Queen’s Gambit. Samozrejme, musíte sa preklikať cez viacero reklám, ale stojí to určite za to. Ak neviete čo pozerať, určite poteší zoznam zoradený podľa TOP ČSFD. Špecialitkou je aj sekcia “rozpozerané”, kde si ľahko nájdete filmy či seriály, ktoré ste nedopozerali.

Topfilmy – ide o stránku, kde nájdete online filmy zdarma. Samozrejme, nechýbajú ani filmy z roku 2020, ako je napríklad Borat 2 alebo After: Sľub. Výhodou webu je, že je bez registrácie. Palec hore aj za filter, kde si jednoducho nájdete kategóriu alebo rok filmu. Vyhľadávače tiež fungujú, či hľadáte v angličtine, slovenčine alebo češtine, film určite nájdete. Filmy nesekajú a ak sa vám film páčil, môžete ho okomentovať.

Prečítajte si tiež:
Channing Tatum so svojím režisérskym filmom PES sa teší obrovskému úspechu

Bombuj –  stránka tiež prináša stovky filmových noviniek, ale aj seriálov. Nájdete tu, samozrejme, online filmy zdarma. Nechýbajú tohtoročné novinky, ako je napríklad Midnight sky. Zaujímavosťou je aj filter, cez ktorý môžete vyhľadávať aj podľa herečky, herca alebo režiséra.

Sledujfilmy – ponúka viac ako tisíc slovenských, českých, ale aj zahraničných, skrátka online filmy zdarma. Vyhľadávať môžete podľa roku, v ktorom film vyšiel na trh, žánru či podľa toho, či chcete pozerať s dabingom alebo s titulkami.

Pozriserial.sk – ak patríte k milovníkom seriálov, tak práve táto stránka je určená pre vás. Aj keď sa množstvo seriálov stratilo, stále si tam môžete vychutnať seriály, ako je Nový pápež či Príbeh služobnice a mnohé iné. Stačí si len vybrať.

Youtube – možno aj niektorých z vás prekvapí, že niektoré filmy a dokonca s dabingom nájdete aj na YouTube. Napríklad taký Sám doma tam má všetky časti. Zároveň tam nájdete nespočetné množstvo dokumentov aj v českom jazyku. Stačí len hľadať ako dokument cz.

Prečítajte si tiež:
Johnny Depp: Filmový kráľ premien, ktorému patria ženské srdcia
Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj youtube
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií