fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kemping so psom? Tieto krásne fotografie ťa inšpirujú!

Máte tip? napíšte nám mailom

Ryan Carter chce tráviť viac času so svojim psom. Rozhodol sa založiť spoločnosť “Kemping so psami”.

Vyššie spomínaný zakladateľ spoločnosti “Camping with dogs” si povedal, že bude viac času tráviť so svojim psom. ,,Inšpirujeme ľudí z celého sveta, aby sa aj oni vybrali so svojim psom kempovať!”. Osobne si myslím, že to je super spôsob ako tráviť čas so svojim psom a dopriať mu poriadnu dávku dobrodrúžstva s jeho najbližším – pánom.

Spoločnosť navrhla, aby sa medzi národné dni zaradil aj deň “Kempingu so psami”. Tento návrh bol úspešný a uvedený národný deň sa slávi vždy 5. septembra. ,,Oslavujme a ceňme si našich psov zato, že sú snami až do konca chodníkov máp!”, to sú slová, nad ktorými sa určite zamyslíš.

Osobne som so svojim psom kemping už zažil a každému psíčkarovi to určite odporúčam. Doprajte svojmu psovi to, čo by s nikým iným nezažil. Tento najlepší priateľ človeka to zaručene ocení, predsalen, jediné na čom mu v živote záleží, je jeho pán.

Prečítajte si tiež:
Video, z ktorého naložíte do gatí: Nebezpečný tvor, ktorý vybehne z auta, ťa nenechá pokojným

Ak ťa fotografie inšpirujú a vybereš sa na výlet, podeľ sa so svetom o zážitky a postni fotografie na Instagram, Facebook alebo Twitter, nezabudni hashtag “campingwithdogs”. Super bude, ak nám tvoj príbeh a fotografie pošleš na náš mail klocher@gmail.com alebo na andy.beatic@gmail.com. Ak nás to zaujme, tvoj príbeh priblížime verejnosti.

Viac nájdeš na  campingwithdogs.com | Facebook | Instagram | Twitter (h/t: lostateminor)

1

2

3

4

5

6

Toto je musíš uznať, fakt vydarená fotografia. Za mňa 10 bodov z 10! (Nižšie)

7

Povinná výbava na kemping!

8

9

10

11

Ďaľšia fotografia, ktorá je veľmi zaujímavá. Znova 10 bodov z 10! Čo ty na to?

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

Milé, no nie?

24

kemping 25

Ak ti je fotiek stále málo, navštív linky, ktoré sme zverejnili vyššie v článku. Určite ta fotografie inšpirovali a v najbližšej dobe sa vydáš na cesty so svojim psom, spoznávať prírodu a zažiť kopu nových vecí. Držíme palce! 🙂

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií