fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kollár kandiduje na post primátora Hlohovca už tretíkrát, tentoraz za stranu SPOLU

Do komunálnych volieb ide ako kandidát politickej strany SPOLU – občianska demokracia, ktorej je predsedom.

Máte tip? napíšte nám mailom

25.8.2022 (Webnoviny.sk) – Primátor Hlohovca a predseda strany SPOLU Miroslav Kollár odovzdal mestskej volebnej komisii dokumenty potrebné pre kandidatúru na post primátora v blížiacich sa jesenných komunálnych voľbách.

Do volieb pôjde ako kandidát politickej strany SPOLU – občianska demokracia. Strana o tom informovala v tlačovej správe.

Skúsenosti a profesionalita

„Po tretíkrát sa idem uchádzať o dôveru Hlohovčaniek a Hlohovčanov. Ťažká ekonomická, sociálna, ale aj energetická situácia si bude vyžadovať znalosti, skúsenosť a profesionalitu. Som pripravený aj v týchto zložitých časoch a ohrozeniach ďalej odovzdávať všetko, čo som sa za tie roky naučil, pre udržanie všetkého dobrého, čo sa nám za tých osem rokov spoločne podarilo a ďalej sa starať aj o rozvoj a napredovanie Hlohovca,“ uviedol Kollár.

Kandidátku predstaví čoskoro

Tím ľudí, ktorý bude tvoriť kandidátku SPOLU pre Hlohovec chce predstaviť v priebehu budúceho týždňa. Podľa Kollára bude zložený zo šikovných ľudí, ktorí už pre Hlohovec a jeho obyvateľov veľa urobili.

„Je to tím mladých, skúsenejších, ale aj seniorov, šikovných žien aj mužov, súčasných aj bývalých poslancov, ale aj nových tvárí, ktoré majú chuť a najmä odvahu vstúpiť do verejného priestoru,“ dodal Miroslav Kollár. Prvýkrát sa stal primátorom Hlohovca v roku 2014, o štyri roky neskôr zvíťazil opäť.

Prečítajte si tiež:
Hygienici upozorňujú na nebezpečné kozmetické výrobky. Nemáte ich doma aj vy?

Zatiaľ jediným známym protikandidátom Miroslava Kollára je mestský poslanec Ivan Baranovič. Ten pred štyrmi rokmi skončil vo voľbách primátora Hlohovca na treťom mieste.

Viac k témam: Kandidát na primátora, Komunálne voľby
Zdroj: Webnoviny.sk – Kollár kandiduje na post primátora Hlohovca už tretíkrát, tentoraz za stranu SPOLU © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií