fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kritika na hlavu Meghan Markle a Harryho: V LA prežijú nočnú moru

Meghan Markle a Harry sa presťahovali do Los Angeles. Tento krok prekvapil nielen verejnosť, ale aj členov kráľovskej rodiny. A navyše sa na nich zosypala obrovská kritika.

Máte tip? napíšte nám mailom
Meghan Markle a Harry sa stali oficiálne nezávislí od kráľovskej rodiny. Svoj nový život odštarovali v Los Angeles, čo šokovalo aj samotnú kráľovnú a jej manžela. Avšak prekvapení ich krokom neostali len ich najbližší. Známa americká hviezda reagovala na ich “nový domov” odkazom, že v Los Angeles „prežijú nočnú moru“.

Nový život v Los Angeles

Po mesiacoch vyjednávania a diskusie konečne za sebou zabuchli dvere monarchie. Potom, ako Megxit nadobudol oficiálnu platnosť, sa Meghan Markle a princ Harry okamžite rozhodli odletieť do Los Angeles. Tento prekvapivý krok nedávno okomentovala aj známa americká moderátorka, Sharon Osbourn, v The Talk.

,,Naozaj sa usadili v Kalifornii. Nerozumiem prečo je pre mňa naozaj zvláštne predstaviť si, že tu žije princ. Ak nedokázali zniesť bulvár v Spojenom kráľovstve, bulvár v Los Angeles nezvládnu určite,“ povedala.
Následne na ich adresu dodala: „Myslím si, že je to čudné a som sklamaná tým,, že Harry skončil práve v Los Angeles.“  Podľa moderátorky by Meghan Markle a princ Harry urobili lepšie, keby si vybrali “mierumilovnejší kútik”, kde by žili normálny život. „Ak budú žiť v Los Angeles, uprostred toho šialenstva, bude to pre nich nočná mora. A to vďaka paparazzom. Nebudú mať žiadny súkromný život,“ dodala.
Sharon Osbourne nebola prvou osobou, ktorá reagovala na príchod manželov zo Sussexu na americkú pôdu. Prezident Spojených štátov amerických sa k ich novému domovu vyjadril okamžite, a to na svojom Twitteri, kde im nechal jasný odkaz.

„Som skvelý priateľ a obdivovateľ kráľovnej a Spojeného kráľovstva,“ povedal v nedeľu 29. marca predtým, ako dodal: „Spojené štáty nebudú platiť za ich ochranu. Musia platiť!”

Meghan Markle a Harry nepotrebujú peniaze USA

Po tomto vyhlásení Donadla Trumpa sa špecialista na kráľovskú korunu, Omid Scobie, na sociálnej sieti vyjadril, že rodičia Archieho „nezamýšľajú požiadať americkú vládu o bezpečnostné zdroje.”  Podľa blízkej priateľky Sussexu „boli prijaté bezpečnostné opatrenia financované zo súkromných zdrojov.”  Nie je žiadnym tajomstvom, že ich bezpečnosť bude stáť majetok.

Prečítajte si tiež:
Smutná správa: seriál The Crown končí! Oznámil to jeho tvorca
Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj gala

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií