fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Maskérka popiera hranice prirodzenej krásy. Neuveríte, čo všetko si prilepila na oči

Máte tip? napíšte nám mailom

Pri líčení tváre vznikajú stále nové a zaujímavé trendy. Príkladom nevšednosti je zahraničná maskérka Sophia Peterseenová, ktorá šokovala týmto zvláštnym prvkom.

Portál Buzznet.com uvádza, že umelkyňa make-upu prekvapila verejnosť ďalším netradičným kúskom. Na svojom Instagrame zverejnila sériu fotografií, kde predstavila jedinečný doplnok tváre v podobe kučeravých mihalníc.

Našťastie tieto riasy nie sú prirodzené, takže sa nikto nemusí obávať, že jej experimenty presiahli akékoľvek hranice zdravého rozumu. Sophia má jednoducho len záľubu v make-upe a skúšaní najrôznejších kombinácií. Svoju tvorbu špecializuje prevažne na oči, čo potvrdzujú mnohé jej príspevky na sociálnych sieťach. Z jej šialených pokusov môžeme vyzdvihnúť napríklad kučeravé obočie, výrazne modré očné linky, aj prilepené srdiečka na viečkach.

View this post on Instagram

never dehydrated

A post shared by Sofie Petersen (@sofiepeterseen) on

Kučeravé mihalnice nie sú jej jediným výstrelkom

Pri tomto bode jej kreativita ani z ďaleka nekončí. Sophia dokázala svoje oči „obohatiť” aj inými ornamentami, akými sú listy, výhonky, kvety, štipce, či dokonca ihly. Vďaka jej extravagantnému looku o nej píše už niekoľko médií. Otázkou je, či sa tento trend rozšíri natoľko, že ho budú ochotní skúšať aj súčasní teens.

Momentálne podľa hastagov môžeme súdiť, že sa kučeravé mihalnice až tak neujali. Šťastie pre ľudí, ktorí si nechcú spôsobiť žiadne zdravotné problémy. Na druhej strane, Sophia vie, ako upútať pozornosť a dostať sa do povedomia veľkej masy ľudí. V tomto smere si z nej môžu brať príklad mnohé make-up artistky, pretože aj v súčasnosti platí pravidlo, že základom je zaujať.

Zo všetkých podivných fotografií sú kučeravé mihalnice celkom prijateľné. Po vzhliadnutí jej Instagramu sa len môžeme pýtať, kam je ešte ochotná zájsť. Možno, že o niekoľko mesiacov prekvapí inými kúskami. V minulosti si napríklad očné viečka potrela lepidlom a nasypala na ne flitre. Rovnako nemala problém vyčesať si obočie do neuveriteľných tvarov a oblepiť ho rôznymi doplnkami. I keď má tendenciu byť odlišná od všedného davu, menej je niekedy rozhodne viac. Stále platí pravidlo, že prirodzená krása je jednodznačne tá najkrajšia.

View this post on Instagram

face the fears and set yourself free

A post shared by Sofie Petersen (@sofiepeterseen) on

 

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií