fbpx
Lady Gaga a Bradley Cooper na Oscaroch. Cítili ste chémiu medzi nimi aj vy?

Lady Gaga a Bradley Cooper na Oscaroch. Cítili ste chémiu medzi nimi aj vy?

Duet Shallow v podaní Lady Gaga a Bradleyho Coopera na Oscaroch nenechal chladného snáď nikoho. Diváci ich vystúpenie označili za najlepšiu časť večera.

„Ohromné. Vidieť Bradleyho a Gagu počas vystúpenia bolo neskutočné. Chémia medzi nimi je nepopierateľná,” vyjadril sa divák na Twitteri. Každý, kto videl aspoň video z vystúpenia si musí všimnúť, že táto dvojica má k sebe veľmi blízko. Už minule sme o prvom vystúpení piesne Shallow písali. Cítila som lásku v každom slove, ktoré zaspievali. Vynikajúci výkon. Gratulujem k výhre!” píše ďalší fanúšik.

A čo povedala na cenu Lady Gaga?

Vo svojom emotívnom prejave poďakovala svojim rodičom, sestre Bradleymu a mnohým ďalším. „Ďakujem, že ste nám verili. Ďakujem vám veľmi pekne. Bola to ťažká práca. Dlho som pre toto makala. Ak má človek sen, jednoducho zaňho treba bojovať.“

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  11 faktov, ktoré ste nevedeli o filme Zrodila sa hviezda
Google+ Linkedin

Autorka je študentkou masmediálnej komunikácie, ktorá sa rada realizuje v oblasti online žurnalistiky. Fascinuje ju umenie v podobe kinematografie, literatúry, muziky a popkultúry. Čitateľom približuje rôzne témy a rada pracuje aj na rozhovoroch so zaujímavými ľuďmi.