fbpx
Lady GaGa hrá hlavnú rolu v pripravovanom filme A Star is Born. Pozrite si trailer

Lady GaGa hrá hlavnú rolu v pripravovanom filme A Star is Born. Pozrite si trailer

Obľúbená speváčka Lady GaGa poteší fanúšikov hlavnou rolou v hudobnom filme. Na čo sa môžeme tešiť?

Remake filmu A Star is Born (Zrodila sa hviezda) bol ohlásený ešte v roku 2015 a o rok neskôr vypuklo okolo neho šialenstvo, keď sa do pripravovaného projektu zapojila talentovaná a populárna speváčka Lady GaGa. Tá si v ňom zahrá hlavnú ženskú úlohu.

Lady GaGa stvárni Ally, mladú a talentovanú speváčku, ktorá stretne vyslúžilého country hudobníka Jacksona. Dvojica si spolu začne a funguje to medzi nimi až do momentu, kedy Ally začne svojou vlastnou kariérou zatieňovať tú Jacksonovu.

Zdroj: WARNER BROS

Speváčka, ktorá stojí za hitmi ako Bad Romance, Poker Face či Judas sa podieľala aj na hudbe k tomuto filmu. Na soundtracku s ňou dokonca spolupracovali Mark Ronson, Lukas Nelson a Jason Isbell.

Zdroj: WARNER BROS

Pozrite si trailer k filmu

 

 

Zdroj: BBC

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Disney prekvapuje: Star Wars je späť v novej kreslenej podobe
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.