fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Lady Gaga odložila kvôli koronavírusu vydanie nového albumu

Koronavírus komplikuje život nielen nám, ale aj celebritám. Svoje o tom môže povedať aj Lady Gaga, pandémia dopadla aj na jej nový album Chromatica.

Máte tip? napíšte nám mailom

Po zvážení aktuálnej situácie sa speváčka rozhodla, že posunie dátum vydania jej nového albumu. Vyjadrenie zverejnila na svojom instagramovom profile.

Prečo Lady Gaga odložila vydanie svojho nového albumu?

,,Najprv sa chcem uistiť, že ste všetci v poriadku a dodržiavate spoločenské dištancovanie. Vedzte, že myslím na vás všetkých,”  uviedla speváčka.

,,Po všetkom uvažovaní som sa rozhodla spraviť ťažké rozhodnutie a posunúť vydanie albumu Chromatica. Čoskoro uvediem nový dátum v 2020,” doplnila Gaga.

,,Toto je také hektické a strašidelné obdobie pre nás všetkých. Aj keď verím, že umenie je jednou z najsilnejších vecí, vďaka ktorej si navzájom poskytujeme radosť a pokoj počas tejto situácie, necítim, že je správne, aby sa nový album vydal práve teraz, počas celosvetovej pandémie,” vysvetlila speváčka.

Podľa jej slov je momentálne dôležitejšie zamerať sa na potrebné riešenia tohto problému. Dúfa len, že jej fanúšikovia budú rovnako chápaví, pretože jej nový album album rozhodne vyjde.

View this post on Instagram

“STUPID LOVE” 2/28, midnight ET ❣️ #LG6

A post shared by Lady Gaga (@ladygaga) on

,,Chcem, aby sme spolu mohli tancovať. objímať sa a bozkávať jeden druhého a spraviť z toho najúžasnejšiu oslavu všetkých čias. Dokiaľ sa tak nestane, zostaňme všetci doma. Ale sľubujem vám, keď budeme môcť ísť opäť von, poriadne sa zabavíme. Nemôžem sa dočkať, kedy budem s vami všetkými tancovať!”  uzavrela Lady Gaga.

Medzitým sa stihla podeliť so svetom, ako trávi svoje dni v karanténe počas týchto dní.

,,Sme silnejší, hráme video hry a karty a staráme sa o seba. Dôležitá pripomienka. Snažte sa čo najlepšie vyhýbať stresu a doprajte svojmu telu pohyb. Je to také krásne a úžasné, keď môžete byť doma. Nádherný čin pre svet,” opísala speváčka.

,,Moja myšlienka dňa je, že prídu časy, keď sa budeme cítiť bezmocne a bez kontroly, ale tento prázdny priestor môžeme vyplniť láskavosťou a byť súčasťou riešenia tohto svetového problému. Vtedy nad tým prevezmeme kontrolu. Uzdravíme sa tým, že budeme k sebe láskaví a starostliví počas tohto obdobia,” vyjadrila sa Lady Gaga.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj odzadu
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií