fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Lesbický pár sa zasnúbil a fotografia z tejto udalosti sa šíri rýchlosťou svetla. Najkrajšia je však reakcia staršej pani, ktorá toho bola svedkom

Máte tip? napíšte nám mailom

Láska je láska.

Tieto slová, ktoré znejú aj v pesničke od známej a obľúbenej českej speváčky Lucie Bílej, sú skutočne pravdivé. Láska nie je o pohlaví, ale o citoch – o úprimných a hlbokých citoch, i keď ešte stále to niektorí ľudia nechcú tolerovať a LGBT ľudí odsudzujú, pohŕdajú nimi, či dokonca na nich útočia. Ľudia, ktorí majú s homosexuálnymi pármi nejaký (nezmyselný) problém, by sa mali zamyslieť a vziať si príklad aj zo staršej pani, ktorá sa stala svedkom zásnub lesbického páru.

sub-buzz-2485-1482162192-11

Jessica Rodriguez je 25-ročná študentka práv, ktorej prednedávnom zomrela babička. Po tejto smutnej udalosti si uvedomila, že život je príliš krátky a že svoju partnerku Chelseu Miller, s ktorou sa zoznámila na Tumblri a sú spolu už viac než 4 roky, miluje a bude milovať do konca svojho života. Rozhodla sa preto ísť do zlatníctva a svojej láske kúpiť snubný prsteň. Jessica požiadala svoju priateľku o ruku v galérii a toto miesto nevybrala náhodou, zvolila ho pretože umenie pre obe veľa znamená.

Táto romantická žiadosť o ruku však mala i nečakanú diváčku, staršiu pani, ktorej reakcia bola pozitívna, úprimná a predovšetkým dojemná. Jej reakciu zvečnil Jessicin brat Carlos, ktorý celú udalosť fotil. Snímku sa rozhodol zdieľať na Twitteri, kde sa okamžite stala hitom a má viac než 340-tisíc lajkov a 111-tisíc zdieľaní.

Prečítajte si tiež:
Francúzka šije šaty, aké ste nikdy nevideli! Jej jedinečný dizajn vám vyrazí dych

https://twitter.com/AreYouShook/status/810334310700109824

Ľudia, ktorí fotografiu zdieľali, ju často postovali so slovami ako „žena na stoličke úplne vystihuje moju reakciu“ a podobne. Taktiež páru gratulovali a priali mu všetko najlepšie.

grid-cell-26643-1482172034-4    grid-cell-26643-1482172034-9

 

Okrem Jessicinho brata udalosť fotil i fotograf Eduardo Sanchez Perry, ktorý povedal, že bol z tohto fotenia skutočne nervózny, pretože vedel, že ide o silný a emotívny moment nielen pre Jessicu, ale i pre Chelseu. Zároveň dodal, že bolo krásne vidieť lásku, ktorá medzi dvojicou prekvitá a to, akú podporu majú nielen v rodine, ale i u priateľov a na sociálnych sieťach.

Jessica sa vyjadrila, že spolu so svojou snúbenicou dúfa, že týmto inšpirujú LBGT ľudí k tomu, aby sa nebáli svoju lásku vyjadriť pred svetom.

Chelsea sa snubným prsteňom pýši.

 

Zdroj: buzzfeed.com, Instagram

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií