Lesbický pár sa zasnúbil a fotografia z tejto udalosti sa šíri rýchlosťou svetla. Najkrajšia je však reakcia staršej pani, ktorá toho bola svedkom

Lesbický pár sa zasnúbil a fotografia z tejto udalosti sa šíri rýchlosťou svetla. Najkrajšia je však reakcia staršej pani, ktorá toho bola svedkom

Láska je láska.

Tieto slová, ktoré znejú aj v pesničke od známej a obľúbenej českej speváčky Lucie Bílej, sú skutočne pravdivé. Láska nie je o pohlaví, ale o citoch – o úprimných a hlbokých citoch, i keď ešte stále to niektorí ľudia nechcú tolerovať a LGBT ľudí odsudzujú, pohŕdajú nimi, či dokonca na nich útočia. Ľudia, ktorí majú s homosexuálnymi pármi nejaký (nezmyselný) problém, by sa mali zamyslieť a vziať si príklad aj zo staršej pani, ktorá sa stala svedkom zásnub lesbického páru.


sub-buzz-2485-1482162192-11

Jessica Rodriguez je 25-ročná študentka práv, ktorej prednedávnom zomrela babička. Po tejto smutnej udalosti si uvedomila, že život je príliš krátky a že svoju partnerku Chelseu Miller, s ktorou sa zoznámila na Tumblri a sú spolu už viac než 4 roky, miluje a bude milovať do konca svojho života. Rozhodla sa preto ísť do zlatníctva a svojej láske kúpiť snubný prsteň. Jessica požiadala svoju priateľku o ruku v galérii a toto miesto nevybrala náhodou, zvolila ho pretože umenie pre obe veľa znamená.

Táto romantická žiadosť o ruku však mala i nečakanú diváčku, staršiu pani, ktorej reakcia bola pozitívna, úprimná a predovšetkým dojemná. Jej reakciu zvečnil Jessicin brat Carlos, ktorý celú udalosť fotil. Snímku sa rozhodol zdieľať na Twitteri, kde sa okamžite stala hitom a má viac než 340-tisíc lajkov a 111-tisíc zdieľaní.

Ľudia, ktorí fotografiu zdieľali, ju často postovali so slovami ako „žena na stoličke úplne vystihuje moju reakciu“ a podobne. Taktiež páru gratulovali a priali mu všetko najlepšie.

grid-cell-26643-1482172034-4    grid-cell-26643-1482172034-9

 

Okrem Jessicinho brata udalosť fotil i fotograf Eduardo Sanchez Perry, ktorý povedal, že bol z tohto fotenia skutočne nervózny, pretože vedel, že ide o silný a emotívny moment nielen pre Jessicu, ale i pre Chelseu. Zároveň dodal, že bolo krásne vidieť lásku, ktorá medzi dvojicou prekvitá a to, akú podporu majú nielen v rodine, ale i u priateľov a na sociálnych sieťach.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Starý umierajúci kocúr cítil, že jeho koniec je blízko. So svojím majiteľom sa rozlúčil skutočne dojímavo

Jessica sa vyjadrila, že spolu so svojou snúbenicou dúfa, že týmto inšpirujú LBGT ľudí k tomu, aby sa nebáli svoju lásku vyjadriť pred svetom.

Chelsea sa snubným prsteňom pýši.

 

Zdroj: buzzfeed.com, Instagram

Google+ Linkedin

Written By :

„Najväčším šťastím človeka je žiť pre to, za čo by bol ochotný zomrieť.“ - Honore De Balzac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*