Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Má tvár ako z japonského komiksu, no plastickú operáciu nikdy nepodstúpila!

Dievča alebo bábika?

Amber Harding je v reálnom živote známa ako anime dievča. Vyzerá ako živá kreslená postavička napriek tomu, že nikdy nešla pod nôž. 18-ročné dievča zo západnej Austrálie má neobvyklý štýl. Svojimi obrovskými nevinnými očami, porcelánovou kožou a výzorom ako bábika ju zvyknú prirovnávať k bábikám z japonských  komiksov.
„Štýlom pripomínam anime dievčatá. Je to spôsob, akým vyjadriť svoju individualitu. Mám rada všetky tie anime veci a myslím, že postavy v tých komiksoch sú podivné a zábavné. Domnievam sa, že veľké oči a malý nos, ako mám ja, sú  krásne a ja mám rada roztomilé oblečenie, ktoré anime postavy nosia. Ľudia sa vždy pýtajú, či sú moje oči skutočné, čo samozrejme sú, a ja mám jednoducho šťastie, že mám tak prirodzene veľké oči a malý nos, ako anime postavy.“ povedala Amber.

Amber
Am
Dievča kupuje oblečenie v Second handoch, obchodoch a butikoch, kde sa často nachádzajú nepredvídateľné módne kúsky. Hoci žije v horúcom austrálskom podnebí, priveľmi sa neopaľuje, v snahe udržať si mliečno-bielu pleť. Amber trávi hodiny denne, aby sa pretransformovala do anime výzoru. Každé ráno si nanáša husté čierne očné linky a farebné kontaktné šošovky, pre dosiahnutie  svojho neuveriteľného  vzhľadu.  Jej posadnutosť začala, keď mala 13 rokov, potom, čo sledovala prvý anime film. Dúfa, že raz pocestuje  do Japonska, aby sa o anime dozvedela viac.

anime

2DCAB96200000578-3290039-If_she_wakes_up_in_a_girly_mood_Amber_will_opt_for_a_bright_colo-a-14_1445868187371

Zdroj: dailymail.co.uk

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií