fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Majk Spirit prehovoril o Egovi a jeho sólo albume: TAKÁTO je čistá pravda!

Máte tip? napíšte nám mailom

Ďalší konflikt na slovenskej hudobnej scéne? Majk Spirit prehovoril o Egovi a o jeho feate na Precedense!

Koncom decembra minulého roku uzrel svetlo sveta azda najočakávanejší rapový album v histórií Slovenska, Egov Precedens, kde sa na featoch objavili zvučné mená ako Rytmus, Tomi Popovič, či Majk Spirit. Práve so Spiritom si pri populárny raper z Piešťan zrejme pri nahrávaní pokazil vzťah, pretože veci zrejme nešli podľa plánov a Ego Majkovu slohu zosekal natoľko, že nakoniec neuviedol jeho meno pri skladbe Najlepší kamarát.

Ego sa v jednom z rozhovorov vyjadril, že Majk Spirit nepoznal slovo Precedens, celkovo nepochopil tému skladby a dokonca chcel jeho album zosmiešniť. Spirit, ktorý nemá rád hejty a nenávisť, sa rozhodol celú vec objasniť a povedať svetu, ako sám povedal, čistú pravdu. Podľa jeho slov sa mu Ego ozval na poslednú chvíľku a tak sa mu podarilo napísať a nahrať 24 barovú slohu, ktorú mu mal piešťanský raper aj pochváliť a odobriť. Preto ho nemilo prekvapilo, keď zistil, že jeho feat bol zosekaný z 24 barov len na 4 bary. Keď ma však Majk rozhodol Ega kontaktovať s tým, že má použiť buď všetko alebo nič, nedarilo sa mu to a bol ignorovaný. Najviac ho však sklamalo, že z neho spravil člen Kontrafaktu “nechápavého ko*otka”.

Prečítajte si tiež:
Dcéra známej herečky Demi Moore: "Moja mama je monštrum!"

Takto sa k celej situácii vyjadril (príspevok obsahuje 5 videí a treba si ich prekliknúť):

https://www.instagram.com/p/BdS3sqllUNS/?taken-by=majkspirit

 

 

Zdroj: Instagram

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií