fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Meghan Markle nemá peniaze: Ako sa ich chystá zarobiť?

Meghan Markle sa pripravuje na svoj nový život bez finančnej podpory kráľovskej rodiny. Čím si chce okrem herectva zarobiť? Budete prekvapení!

Máte tip? napíšte nám mailom
Takmer tri mesiace po tom, čo Meghan Markle a Harry oznámili svoju túžbu odísť z kráľovskej rodiny, sa vojvodkyňa zo Sussexu začala pripravovať na nový život. Ten bude môcť začať plnohodnotne žiť po 31. marci 2020, keď Megxit nadobudne platnosť. Okrem svojho prvého filmu, do ktorého Meghan zapožičala svoj hlas, zvažuje vojvodkyňa zo Sussexu aj opätovné spustenie svojho blogu. A navyše, Meghan Markle vraj plánuje aj vydať knihu! O čom bude vojvodkyňa zo Sussexu písať?

Nový život, staré zvyky

Teraz, keď sa manželia zo Sussexu dištancovali od monarchie, je nový život Meghan Markle v centre diania a mnohých otázok. ,,Vráti sa k televíznemu seriálu? Bude hrať vo filmoch?” pýtajú sa nielen bulvárne médiá, ale aj verejnosť. Podľa najnovších informácií sa vojvodkyňa zo Sussexu plánuje vrátiť k písaniu svojho blogu The Tig o životnom štýle. Túto informáciu potvrdil blízky priateľ herečky pre Us Weekly tento piatok 27. marca 2020. ,,Bývalá americká herečka by rada znova spustila svoj osobný blog, v ktorom hovorila o móde, kráse, cestovaní a varení. Rada by napísala aj vlastnú kuchársku knihu,” uvádza zdroj. Okrem iného dodáva, že, „Meghan má veľa projektov, na ktorých momentálne pracuje a dokonca zvažuje vlastnú značku kuchynských potrieb,” prezrádza zdroj.

Meghan Markle späť na scéne

Ešte minulý mesiac zverejnil denník Daily Mail zaujímavú informáciu. Vojvodkyňa zo Sussexu vraj zvažuje, že prevezme úlohu jednej zo superhrdinek známeho filmu, ktorý produkuje filmové štúdio Marvel. Manželka princa Harryho sa vraj už teraz aktívne pripravuje na svoj nový život mimo monarchie. A jej cieľom je pokúsiť sa obnoviť svoju hereckú kariéru tam, kde v roku 2017 skončila.

Prečítajte si tiež:
Meghan Markle: Jej manžel Harry zlyhal ako vojak

Meghan Markle vraj poverila svojho filmového agenta, Nicka Collinsa z hollywoodskej agentúry Gersh Agency, aby jej našiel vhodnú úlohu pri návrate na veľkú obrazovku: „Aktívne pre ňu hľadá vhodný film, v ktorom by mohla hrať,“ informoval bulvárny zdroj. Zároveň dodáva, že, ,,je k dispozícii a otvorená najlepším cenovým ponukám.” Manželka princa Harryho si momentálne organizuje svoj kalendár na apríl, keď Megxit nadobudne platnosť. Spolu s agentom si pripravuje sériu stretnutí v Hollywoode.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj pure people

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií