fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Muž podozrivý z napadnutia a ohrozovania žien nožom skončil na psychiatrii, polícia začala trestné stíhanie

Muž podozrivý zo spáchania uvedených skutkov skončil po vykonaní potrebných procesných úkonov na psychiatrickej klinike.

Máte tip? napíšte nám mailom

18.9.2022 (Webnoviny.sk) – Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru Bratislava IV začal trestné stíhanie vo veci zločinu ublíženia na zdraví spáchaného v štádiu pokusu v súvislosti s napadnutím 76-ročnej ženy. Ako informovala bratislavská policajná hovorkyňa Jana Šimunková, v sobotu sa polícii podarilo zadržať podozrivého muža, ktorý v ranných hodinách napadol nožom 76-ročnú ženu na jednej z ulíc bratislavskej mestskej časti Lamač a následne v lese v treťom bratislavskom okrese lúpežne prepadol ďalšie dve ženy.

V prípade lúpežného prepadnutia dvoch žien, ku ktorému došlo v okolí Železnej studničky v treťom bratislavskom okrese, začal vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva PZ Bratislava III trestné stíhanie za zločin lúpeže. Muž podozrivý zo spáchania uvedených skutkov skončil po vykonaní potrebných procesných úkonov na psychiatrickej klinike. Vyvodením trestnoprávnej zodpovednosti v súvislosti s uvedenými skutkami sa policajti aj naďalej zaoberajú, dodala Šimunková.

Viac k témam: Napadnutie, Trestné stíhanie
Zdroj: Webnoviny.sk – Muž podozrivý z napadnutia a ohrozovania žien nožom skončil na psychiatrii, polícia začala trestné stíhanie © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií