fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Muž spustil streľbu v opatrovateľskom domove pri Rotterdame, z miesta hlásia mŕtvych aj zranených

Motív streľby zatiaľ zostáva nejasný.

Máte tip? napíšte nám mailom

6.5.2022 (Webnoviny.sk) – Dvaja ľudia zomreli a dvaja utrpeli vážne zranenia pri streľbe v opatrovateľskom domove na farme pri holandskom Rotterdame. Rotterdamská polícia na sociálnej a mikroblogovacej sieti Twitter uviedla, že podozrivého zatkli a zbraň skonfiškovali. Na mieste boli záchranári a niekoľko vrtuľníkov.

Holandské médiá informovali, že v Alblasserdame prišli o život žena a dievča a zranená je mladá žena a chlapec. Údajný strelec je 38-ročný muž známy polícii pre menšie priestupky, ale nemal záznam v registri trestov. Motív streľby zostáva nejasný.

Farma je podľa webstránky útočiskom pre mladých ľudí a dospelých s telesným postihnutím alebo duševnými chorobami, ako aj pre ľudí snažiacich sa dostať svoj život späť na správnu cestu.

Viac k témam: Streľba, Úmrtie
Zdroj: Webnoviny.sk – Muž spustil streľbu v opatrovateľskom domove pri Rotterdame, z miesta hlásia mŕtvych aj zranených © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií