fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Muža na tajnej návšteve Talianska nakazila koronavírusom MILENKA. Manželka nič netuší

Nevera sa nevypláca. V tomto období to platí dvojnásobne.

Koronavírus zachvátil celý svet. Už žiadna krajina nie je tak bezpečná, ako pred pár mesiacmi. Nakaziť sa môžete kdekoľvek. Aj počas návštevy milenky. Tá nakazila jedného Brita.

Máte tip? napíšte nám mailom

Britský portál Dailymail priniesol svojím čitateľom zaujímavý príbeh. Lekári v Británii sa podelili o skúsenosť s pacientom, ktorý sa z Talianska vrátil nakazený COVID-19.

Neverný manžel mal ísť do Talianska na pracovnú konferenciu

Aspoň to povedal svojej manželke, ktorá ho doma čakala a dúfala, že sa z Talianska, v ktorom už bolo stovky nakazených ľudí na COVID-19, vráti zdravý. Muž sa však vrátil nakazený novým koronavírusom. Nenakazil sa však na pracovnej konferencii a už vôbec nie od svojich obchodných partnerov, ale nakazila ho jeho talianska milenka. Keď sa ho lekári v Británii pýtali, s kým a kde sa v Taliansku stretával, musel im všetko priznať.

Dnes sa mužovi, čo sa zdravotného stavu týka, darí dobre, no je v panike. A to nie kvôli chorobe z ktorej sa pomaly zotavuje, ale najmä kvôli svojmu manželstvu. Lekárom však nechcel prezradiť meno svojej milenky, ktorá ho nakazila a tajne dúfa, že sa o tejto situácii jeho manželka nikdy nedozvie. Britskí lekári tvrdia, že ak by situácia s COVID-19 nebola taká vážna, celý tento príbeh by aj bol vtipný.

Prečítajte si tiež:
Kate a William: Tajomstvá opatrovateľky vo výchove ich detí

Neverník trávi čas v karanténe s nič netušiacou manželkou

Aj on už zistil, že nevera sa nevypláca, tobôž v dnešnej dobe. Neverný Brit mal šťastie, že stihol let ešte pred izoláciou celej krajiny.

V Taliansku je do dnešného dňa (19. marca 2020) evidovaných 35 000 prípadov nákazy na COVID-19, z toho už 3 000 osôb ochoreniu podľahlo. V Británii počet nakazených prevýšil hodnotu 2 600, z toho je už niečo vyše 108 obetí.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj Dailymail

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií