fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Na mol opitá učiteľka ohrozila deti v škôlke, pri dychovej skúške nafúkala takmer dve promile

Skončila v cele policajného zaistenia, riešená bude v super rýchlom konaní.

Máte tip? napíšte nám mailom

19.5.2022 (Webnoviny.sk) – Z trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky obvinila polícia 39-ročnú učiteľku materskej školy z Prešova. Ako informovala prešovská krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová, učiteľka v škôlke bola podrobená externým pracovníkom bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci (BOZP) dychovej skúške, keďže javila známky požitia alkoholu.

„Technik BOZP vykonal skúšku za prítomnosti ďalších dvoch pedagogických zamestnancov a dvoch nepedagogických zamestnancov, ktorej výsledok bol pozitívny,“ vysvetlila Ligdayová.

Dychovej skúške ženu opätovne podrobila aj privolaná policajná hliadka. Výsledok presiahol hodnotu 1,8 promile. Ženu zadržali a umiestnili do cely policajného zaistenia. „Vo veci sa bude postupovať v tzv. super rýchlom konaní,“ dodala policajná hovorkyňa.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Opitá učiteľka, Trestný čin
Zdroj: Webnoviny.sk – Na mol opitá učiteľka ohrozila deti v škôlke, pri dychovej skúške nafúkala takmer dve promile © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií