fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Na Slovensku pribudlo 419 prípadov ochorenia COVID-19. Igor Matovič: POKAZILI SME SI TO!

Za včera na Slovensku pribudlo 419 nových prípadov ochorenia COVID-19.

Máte tip? napíšte nám mailom

Za včera na Slovensku pribudlo 419 nových prípadov ochorenia COVID-19, čo je doteraz najvyšší denný rekord. Informoval o tom premiér Igor Matovič na sociálnej sieti.

,,POKAZILI SME SI TO … 419

Máme nový rekord. Nerozvážnosť, ľahkovážnosť a egoizmus zvíťazili. Neustále útoky, spochybňovanie nebezpečnosti Covidu, teatrálne ignorovanie opatrení, vysmievanie sa z tých, ktorí ich dodržujú … priniesli svoje výsledky. Výsledky “boja za slobodu”, ktorý teraz slobodu zoberie všetkým.

 

V čase, keď som bojoval za jemnejšie pravidlá pre svadby, šport a kultúru, boli polovičné počty nových prípadov … veril som, že ľudia si budú väčšiu slobodu vážiť a budú sa správať rozumne. Bohužiaľ, sklamal som sa a evidentne sme zodpovednosť vo vlastných rukách neuniesli.

 

Sloboda bez zodpovednosti vedie k anarchii … a dnes sa sme na je počiatku. Počet pozitívnych prípadov raketovo rastie a keď si niekto myslí, že dovolím, aby nezodpovední ignoranti ohrozovali naďalej nevinných ľudí, tak nehrozí.”

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj facebook

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií