fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Na slovenský trh prichádza nová internetová televízia KUKI. V čom sa líši od ostatných?

Inovatívna internetová televízia Kuki vstupuje na náš trh. Slobodná televízia, ktorá vám neurčuje pravidlá, kde a kedy ju budete sledovať. Môžete ju sledovať v parku, na zastávke, vo vlaku, na pustom ostrove, skrátka kdekoľvek. Nezaväzuje vás k žiadnym podmienkam ani zmluvám na dlhé obdobie. Na vyskúšanie a zaregistrovanie nepotrebujete byť počítačový guru. Potrebujete len jednu vec – internet.

Je na vás, čo si každý mesiac pozriete. Na výber je až 134 programov. Z toho 30 pevne daných a 30 si môžete namiešať podľa vlastnej predstavy, nálady alebo potreby. Máte radi dokumentárne a športové alebo sa chcete uvoľniť pri komédii a súčasne rodinných seriáloch? Nenechajte sa obmedzovať a vyberte si stanice podľa seba. Komu by predsa len nestačila ponuka kanálov, môže si prikúpiť ďalšie podľa svojho výberu. Špecialitou sú balíky od HBO a Cinemaxu.

Konečne bez viazanosti

Zaplatíte len za mesiac, počas ktorého chcete Kuki sledovať. Sami sa rozhodnete, či chcete pokračovať v pôvodnom nastavení, namiešať si nové kanály alebo jednoducho zrušíte predplatné. Keď si to rozmyslíte, zaplatíte si nové obdobie a pokračujete ďalej.

Internetová televízia Kuki vás nebude obmedzovať. Na výber máte z dvoch služieb. Kuki veľká za 16,90 € obsahuje 60 kanálov. 30 z nich je pevne nastavených a 30 si vyberiete podľa vlastného uváženia zo skupiny až 104 kanálov. Chcete televíziu za menej peňazí a stačí vám menšia ponuka? Je tu Kuki malá za 8,90 €. Tá má 30 kanálov, 15 z nich je nastavených a 15 si vyberáte sami.

Kuki je férová služba, jej kvality si najlepšie vyskúšate sami. Každý má možnosť si Kuki vyskúšať na 14 dní úplne zadarmo. Nebude vám nič sľubovať, pretože vy sami preveríte jej výhody a kvality.

Bežná telka je nuda

Zmeškali ste svoj obľúbený seriál, lebo riešite svoj biznis alebo máte iné záujmy a povinnosti? Vysielanie si môžete pozrieť 48 hodín a pri niektorých programoch dokonca až 7 dní spätne v archíve.

Dlhšia porada, rodičovské združenie alebo napríklad dopravná zápcha? Žiadny problém. Vysielané relácie si pustíte aj dodatočne. Jednoducho si ich nahrajte alebo si začiatok svojho obľúbeného seriálu nechajte pripomenúť. Na nahrávky vám Kuki dáva 10 hodín. Budú uložené až na 7 dní. Je to málo? Balíky Nahrávam 50 a Nahrávam 100 predĺžia možnosť nahrávok na 50 alebo 100 hodín. Takéto nahrávky budete mať uložené až 3 mesiace.

Čakáte u lekára, cestujete vlakom? Žiadny problém. Máte so sebou mobil alebo tablet?  Kuki môžete sledovať aj na týchto zariadeniach.

A ešte jedna vychytávka. Kuki nahráva najobľúbenejšie seriály automaticky. Takže Dr. House a podobné špeciality si môžete pozrieť až pol roka spätne. A to všetko prehľadne zoradené. Váš obľúbený seriál nájdete okamžite a pukance budú ešte teplé.

Nezabudnite, Kuki nie je len tak hocijaká služba na pozeranie TV cez internet. Hodnotné filmy z kina a filmové trháky či klasiky filmového plátna si môžete požičať na 48 hodín. Nemusíte ísť do kina na to, aby ste videli filmy ako Čiara, akčnú bitku so Stevenom Seagalom alebo niečo z animákov pre vaše ratolesti. Najnovšie filmy nájdete na Kuki ešte skôr, ako budú vysielané v bežnej televízii.

O televízii Kuki

Internetová televízia Kuki bola spustená v roku 2014 a vznikla ako spoločný projekt firiem SMART Comp. a.s., ktorá pôsobí na trhu pod značkou netbox a Planet A, a. s.,  ktorá pôsobí pod značkou AIM. Na Slovensko Kuki vstupuje samostatne pod hlavičkou spoločnosti SMART Comp, a. s.

V ponuke má pre slovenský trh viac ako 130 televíznych programov s možnosťami spätného prehrávania a ďalšími chytrými funkciami. Službu využíva viac ako 80-tisíc zákazníkov v Českej republike a ďalších 150 partnerských operátorov po celej ČR. Chytrá telka Kuki sa aktuálne rozširuje aj na slovenský trh. Kuki je dostupná v každom smart televízore Samsung (od roku výroby 2014) a je tiež k dispozícii ako aplikácia pre zariadenia so systémom Android TV (napríklad televízory Sony, Panasonic alebo herná konzola Nvidia Shield). Ceny za službu Kuki sú jednoducho iba dve: 8,90 € a 16,90 € mesačne.

Na ďalšej strane nájdete aj odpovede na otázky, ktoré by vás mohli zaujímať.

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií