Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Toto sú najhoršie a najlepšie znamenia zverokruhu: Kde je to vaše?

Prinášame rebríček najlepších a naopak najhorších znamení. Bol vytvorený na základe vlastností znamení, ktoré obvykle tieto znamenia mávajú.

Zoradené sú od najhorších po tie najlepšie znamenia.

Najhoršie znamenia:

Škorpión a Rak – prvé miesto v zozname patrí týmto dvom znameniam. Často sú považované za najhoršie. Sú to často pesimisti, ktorí sa vyznačujú hlavne žiarlivosťou i bezohľadnosťou a hlavne závisťou. Často vyvolávajú konflikty a sú manipulátori. Majú radi nad všetkým kontrolu a všetko chcú riadiť. Sú preto najhoršie znamenia.

Ryby – ide o veľmi senzitívne a citlivé znamenie, ktoré je často zraniteľné. Zo strachu pred bolesťou sú nositelia tohto znamenia ochotné urobiť čokoľvek i na úkor známych a priateľov.

Kozorožec – toto znamenie je opisované ako veľmi chladné. Pôsobí uzamknuto a ľudí si nepripúšťa veľmi k telu, čo ho radí medzi menej obľúbené znamenia.

Horšie znamenia:

Blíženci – ide o ľudí, ktorí sú veľmi nerozhodní. Nevedia, čo chcú. Vo všetkom sú neistí. Je veľmi ťažké ich odhadnúť a nikdy neviete, čo od nich môžete čakať.

Lev – sa veľmi ťažko podriaďuje. Je rád nad vecou. Vypočuje si radu, dokonca si ju pýta, ale nikdy neurobí, ako mu kto povie. Vždy všetko urobí podľa seba. Títo ľudia sú často samotári, ktorí majú problém tiež nadviazať kontakt.

Baran – je často tvrdohlavý a tiež si nenechá radiť. Vo vzťahoch má rád nadradenosť a rád sa nechá dobyjať.

Lepšie znamenia:

Váhy – k horším vlastnostiam patrí náladovosť, našťastie sa nájde oveľa viac pozitívnych, pre ktoré sú Váhy veľmi obľúbené. Snažia sa vyhýbať konfliktom a majú radi pokoj a súdržnosť. Sú verní a hlboko milujúci.

Strelec – aj toto znamenie patrí medzi lepšie. Na všetko sa pozerajú pozitívne a pohár skôr vidia poloplný ako poloprázdny. Sú to rodinné a verné typy. K práci vždy pristupujú zodpovedne a v plnom nasadení.

Býk – je verný, trpezlivý a obetavý. Je vnímaný skôr neutrálne. Nie je ani zlý ani dobrý… Je miernej povahy, citovo vyrovnaný a výnimočne silný. Z pohody sa nenechá ničím vyviesť a jeho následné kroky sa dajú predvídať.

Najlepšie znamenia:

Panna – majú obetavú povahu. Potreby druhých častokrát kladú pred tie svoje. Preto si získavajú najviac sympatií od okolia. Ide o zemské znamenie. Sú to ľudia silní, vplyvní, produktívni. Ich život sa točí okolo služby a sebaobetovania. Ich vládnucou planétou je Merkúr, ktorá im dáva precíznosť, múdrosť, poriadkumilovnosť.

Vodnár – toto znamenie je jedno z najpriateľskejších a tolerantnejších, čo ho stavia na prvé miesto obľúbenosti. Ľudia sú väčšinou tichí a plachí, no na druhej strane môžu byť aj veľmi energickí a výstrední. V oboch prípadoch sa však jedná o hlbokých mysliteľov a vysoko intelektuálnych ľudí, ktorí sú vždy ochotní pomôcť druhým.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií