fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Horoskop lásky: Tieto vášnivé znamenia čoskoro nájdu toho pravého?

Zvyčajným mesiacom lásky je práve máj, avšak nikto nemôže tvrdiť, že si ho spriaznená duša nenájde práve počas apríla. Pozrite sa, ako sú na tom s láskou počas týchto mesiacov tieto dve vášnivé znamenia. 

Máte tip? napíšte nám mailom

Ohnivá povaha znamení, akým je Býk či Škorpión, majú v sebe prirodzené kúzlo, ktorým si dokážu obmotať takmer kohokoľvek. O znamení Býka je všeobecne známe, že ide o vyrovnanú povahu, avšak keď ho niekto rozčúli, vie sa pekne hrubo prejaviť. Vyznačuje sa vnútornou silou a pomerne silno túži po láske. V jeho povahe sa tiež vyskytuje sklon k prehnanej žiarlivosti, preto nie je vhodné ho provokovať.

Škorpión je charakteristický svojím prirodzeným šarmom a magnetizmom, ktorým si dokáže opačné pohlavie podmaniť bez väčších problémov. Škorpión patrí ku verným znameniam. Slová berie skutočne vážne a pre svoju rodinu by urobil aj nemožné.

Láska v apríli a máji

Pre Býka sa apríl a máj nesie v láske, v znamení pokoja  a vyrovnanosti. I keď Býk je v tomto smere nenásytný a od svojho partnera si vyžaduje neustálu pozornosť, je potrebné, aby konečne na chvíľu spomalil.

Kľúčom k spokojnému spolužitiu s partnerom je kompromis a práve v tomto duchu by ste mali v najbližších mesiacoch viesť svoju spoločnú domácnosť.

Nastal čas prejaviť svoju romantickú stránku, čo platí aj pre nezadaných Býkov, ktorým sa práve začiatkom mája črtá možnosť nájsť svoju spriaznenú dušu. Pozor si dajte na koniec mája, keď vás prekvapia malé nezhody. Emócie začnú rázne stúpať a všetko pekné by ste mohli neuváženými činmi hravo pokaziť.

Prečítajte si tiež:
Horoskop: Aké budú deti podľa znamenia zverokruhu?

Heslo na nasledujúce mesiace pre Býka je: „Som spokojný a  vyrovnaný. Vpúšťam do svojho života lásku, ktorú viem romantickými gestami s úctou prejaviť.”

Škorpión má nasledujúce mesiace pred sebou akési osudové skúšanie. Nie vždy platí, že nezdary sú zlé. Pre toto znamenie nastáva čas skúšok, keď si ich život otestuje v rôznych oblastiach života. I keď sa na prvý pohľad môže zdať, že ide o nešťastie či nedorozumenie, to všetko je súčasťou jeho osobnostného rastu. Platí, že škorpión by mal konečne upustiť od svojej agresivity. Možností nad čím premýšľať je hneď niekoľko.

Ostrá povaha Škorpióna spolu s priťažujúcimi sa problémami a konfliktmi ho ešte viac dráždi k väčšej agresivite a zatrpknutosti. V láske sa objavuje nečakaná udalosť, keď vám ten pravý/pravá môže konečne vyznať svoje city. Dbajte, aby ste si nič nepokazili svojou výbušnou povahou.

Heslo pre Škorpióna: ,,Ste na nesprávnej ceste, alebo sa snažíte až príliš tvrdo?” 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií