fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Veľký horoskop 2021: Astrologické predpovede na Nový rok: čo vás čaká?

Horoskop 2021: Sú hviezdy zoradené vo váš prospech? Zistite astrologické predpovede pre Leva, Pannu, Škorpióna, Strelca a ďalšie znamenia zverokruhu na Nový rok 2021.

Máte tip? napíšte nám mailom

Horoskop na rok 2021

Baran (21. marca – 20. apríla)

Šťastné číslo: 5

Šťastná farba: tyrkysová

Môžete sa tešiť na úspešný rok v kariére aj vo financiách. Zlepšia sa vaše medziľudské vzťahy a zdravie. Mladší sa začnú viac zaujímať o outdoorové aktivity predovšetkým s cieľom zostať fit a aktívny. Ak chcete zvrátiť vaše finančné straty, budete musieť podstúpiť isté riziká na riešenie situácie v prvom štvrťroku. Ocenenia, ktoré sa vám následne dostanú za dobrú prácu na profesionálnej úrovni, vás budú motivovať a povzbudzovať vo vašej práci.

Domáci a rodinný život sa začína usadzovať po fázach turbulencií a rozporov v prvom štvrťroku. Dobré vzťahy si užijete aj s deťmi, najmä s dospelými a vydatými. Spoločný život v rodine bude povzbudivý, hlavne keď pôjdete na spoločné dovolenky. Investície do stavebníctva môžu priniesť plodné výsledky. Ocitnete sa v centre pozornosti, keď bude vaša pomoc verejne uznaná.

Býk (21. apríla – 20. mája)

Šťastné číslo: 2 Šťastná farba: modrá

Nasledujúcich dvanásť mesiacov je pre študentov najpriaznivejších. Tiež aj vo svojej kariére dosiahnete pozoruhodný pokrok. Vaša práca a odhodlanie vám tento rok prinesú odmeny a uznanie. Cvičenie jogy a meditácie pomôže udržiavať vašu formu a zlepší to vašu duševnú pohodu.

Spustenie nového projektu v treťom štvrťroku pravdepodobne prinesie peňažné zisky ďaleko za očakávaniami. Niektorí z vás môžu byť presunutí do ústredia, aby ste nezávisle prevzali zodpovednosť za dôležitú časť práce.

Existuje veľká šanca, že sa staré priateľstvo zmení na celoživotné puto. Vďaka vášmu šarmu a dôvtipu sa z vás stane centrum príťažlivosti spoločenského stretnutia, ktoré vám prinesie veľa nápadníkov. Domáci a rodinný život bude pokojný. Cesta do zahraničia s priateľmi bude zážitkom plným iskier, ktorý osvieži vašu predstavivosť. Vyvarujte sa obchodovaniu so sporným majetkom, pretože by to poškodilo vašu reputáciu. Určite si nenechajte ujsť príležitosť, ktorá vám príde do cesty.

Blíženci (21. mája – 21. júna)

Šťastné číslo: 1

Šťastná farba: červená

Úspešný finančný beh zažijete práve v roku 2021 a svoju novú kariéru začnete silným tempom. V tomto období sa tiež posilnia vaše medziľudské väzby. Keď začnete robiť spoločnosť ľuďom, ktorí si uvedomujú svoje zdravie, budete sa tešiť z pevného zdravia aj vy. Uvidíte výrazný rozmach svojho zárobkového potenciálu, čo vám umožní vyrovnať dlhotrvajúce odvody alebo finančné záväzky. Zamestnaní sa budú cítiť usadení vo svojej práci a môžu sa tešiť na ďalší rast.

Mladé manželské páry nastúpia do zlatého obdobia porozumenia a starostlivosti o svoj manželský život. Môžete usporiadať doma náboženský obrad alebo slávnosť pre svojich príbuzných, ktorá spojí celú rodinu. Budete sa musieť vzdať dôvery rodičov, pokiaľ ide o vaše kariérne ambície, pretože by mohli mať z toho obavy. Investície do hotelierstva môžu byť tou správnou voľbou. Stavba nového domu alebo renovácia domu by sa nemali začať realizovať v prvom štvrťroku, pretože nový vývoj môže zmeniť súčasný stav.

Rak (22. júna – 22. júla)

Šťastné číslo: 8

Šťastná farba: svetlosivá

Bude sa vám páčiť priaznivé obdobie z rodinného aj finančného hľadiska a minulé úsilie začne prinášať pozitívne výsledky v roku 2021. Študenti budú musieť tento rok urobiť niekoľko náročných rozhodnutí, bude to však v ich záujme. Starší ľudia budú musieť tento rok viesť aktívnejší životný štýl, aby zostali fit a zdraví tento rok. Podnikatelia budú môcť rozšíriť svoj dosah o nové partnerstvá. Vaše úsilie a odhodlanie budú pravdepodobne ocenené povýšením s väčšou zodpovednosťou a slobodou.

Menší rozdiel sa prejaví v romantických vzťahoch; trocha porozumenia a kompromisu budú kľúčom k ich vyriešeniu. Mladší z rodiny svojimi pozoruhodnými úspechmi prinesú rodine česť a hrdosť. Krátkodobé cestovanie vám prinesie potešenie oveľa viac, ako sú vaše očakávania. Vyhnite sa investíciám do nehnuteľností. Môžete sa ujať opravy majetku predkov, ktorý ste zdedili.

Prečítajte si tiež:
5 spôsobov, ako sa starať o svoje mentálne zdravie

Lev (23. júla – 23. augusta)

Šťastné číslo: 9

Šťastná farba: svetlohnedá

Môžete sa tešiť na progresívny rok s výrazným rastom vo vašom podnikaní. Z kariérneho hľadiska tiež rok sľubuje splnenie mnohých vašich ambícií. Vaše odhodlanie a oddanosť pravidelnému cvičeniu a vyváženej strave vám pomôžu priblížiť sa k vysnívanej postave. Podnikateľom sa podarí zlúčiť inovácie a špičkové technológie do ich súčasných podnikov. Vďaka sebapropagácii sa pravdepodobne stanete zraniteľnými, pretože vás ľudia pozorne sledujú.

Mladý pár bude zažívať dobrý vzťah, budete si však musieť dávať pozor na vonkajšie zásahy ich vzťahu. Na udržanie srdečnosti a harmónie budete musieť tráviť viac času doma s rodinou. Môže sa uskutočniť dlhá cesta na náboženské miesto, ktorá bude veľmi napĺňať. Plánujte zmenu domu a tento krok to prinesie do vašej domácnosti veľa pokoja a prosperity. Investovanie do zahraničia môže z právneho hľadiska priniesť určité ťažkosti, ale budete úspešní.

Panna (24. augusta – 23. septembra)

Šťastné číslo: 3

Šťastná farba: béžová

Užijete si priaznivé obdobie s rodinným a finančným stabilizovaním po nestabilnom období. Noví podnikatelia si upevnia svoje pozície a rozšíria svoje obzory. Mladší bude dbať najmä na svoju fyzičku a budú sa venovať novším výzvam, aby preverili svoju vytrvalosť a kondíciu. Je pravdepodobné, že sa spoločné podnikanie a partnerstvo skončí, čo spôsobí počiatočný neúspech, ale bude to pre vás lepšie, keď budete pracovať nezávisle.

Zamestnanci môžu hľadať nové príležitosti na zlepšenie svojich vyhliadok, pretože mohli dosiahnuť vrchol. Bude vyvíjaný tlak na nezosobášených, aby uzavreli manželstvo; urobia správnu voľbu. Mladík vo vašej rodine bude potrebovať vaše vedenie a starostlivosť. V druhej polovici roka možno budete musieť za prácou veľa cestovať. Môže sa vám splniť sen ísť na exotickú plavbu s priateľmi. Pred investovaním do nehnuteľností si nechajte poradiť od svojich rodinných príslušníkov. Ľudia sa budú radi riadiť vašimi návrhmi a budú ich nadšene realizovať.

Váhy (24. september – 23. október)

Šťastné číslo: 4

Šťastná farba: Nebeská modrá

Obdobie prosperity a šťastia si užijete v roku 2021. Stabilitu nájdete v práci a vo svojich rodinných vzťahoch zase harmóniu. Dodržiavanie stravovacích obmedzení a pravidelné cvičenie umožnia ľuďom trpiacim cukrovkou viesť lepší život. Tí v rodinnom podnikaní si nájdu nové cesty. Zamestnaní musia zostať v strehu a pokúsiť sa zvýšiť výkon a počty v hodnotení za posledný štvrťrok. Ste si istí, že urobíte dobre, ak ste sa nedávno zamestnali v novej firme.

Láska naberá nové obrátky, keď sa pripravujete na svadobné zvony. Je naznačené, že si užijete dovolenku s partnerom na odľahlom mieste. Akýkoľvek právny spor týkajúci sa podnikania alebo majetku bude rozhodnutý vo váš prospech. Nákup lacnej nehnuteľnosti na správnom mieste vám môže každoročne zabezpečiť trojité zisky. Budete plní dobrých nápadov a váš výber aktivít prinesie pozitívne výsledky nad očakávania.

Škorpión (24. októbra – 22. novembra)

Šťastné číslo: 18

Šťastná farba: tmavo červená

Užijete si čas vo svojom podnikaní, ktorý po krátkej prestávke naberie na obrátkach. Tí noví v profesionálnej oblasti nájdu množstvo príležitostí. Veselý stav mysle vám umožní vychutnať si výhody dobrého zdravia. Ambicióznejší podnikatelia môžu založiť svoj vlastný podnik a z neho urobia obrovský úspech v krátkom čase. Ak ste uvažovali o samostatnej práci ako poradca alebo komisionár, potom sa vrhnite na to, že budete úspešní a čoskoro dosiahnete finančnú stabilitu.

Ženatí sa tešia z domácej pohody, zdieľania dobrého vzťahu a porozumenia so staršími a deťmi. Rodina bude proti veľkým zmenám v rutine domácnosti, preto nenavrhujte zásadné zmeny. Celá vaša rodina potrebuje dovolenku, takže bude rozumné si ju čoskoro naplánovať. Vyrovná sa dlhoročný majetkový spor v rodine a získate veľkú časť majetku. V druhom štvrťroku sa hypotéka na váš pozemok alebo dom neodporúča. Budete sa cítiť na vrchole sveta, keď sa okolo vás začne diať súčasne niekoľko dobrých vecí.

Prečítajte si tiež:
Uznávaný astrológ odkryl karty: Toto sú osudové roky pre každé znamenie zverokruhu

Strelec (23. novembra – 21. decembra)

Šťastné číslo: 7

Šťastná farba: sivá

Tento rok prináša úspech a uznanie pre tých, ktorí majú bezhraničnú tvorivosť a nadšenie. V kariére budete môcť veľa dosiahnuť a vstúpite do obdobia domácej blaženosti. Tí, ktorí sa zaoberajú vývozom / dovozom výrobkov, dosiahnu rýchly pokrok po spojení s veľkou medzinárodnou organizáciou. Dostanete príležitosť viesť ambiciózny projekt, ktorý vaša spoločnosť realizuje; svoje povinnosti si budete plniť mimoriadne dobre.

Vaše úsilie a odhodlanie prevláda na domácej fronte v domácej harmónii. Pozitívum pokoja a mieru v domácnosti sa pozitívne odrazí na deťoch. Môže sa stať príležitosťou rodinný výlet do zábavného parku. Niektorí z vás kúpia ďalšiu nehnuteľnosť ako investíciu, zatiaľ čo iní sa sťahujú do veľkej. Ak plánujete kúpu nehnuteľnosti, odporúča sa dôkladne preskúmať právne aspekty.

Kozorožec (22. decembra – 21. januára)

Šťastné číslo: 9

Šťastná farba: tmavo modrá

Úspešnosť naučiť sa kráčať s časom začne v Novom roku prinášať dividendy, keď vyrovnáš svoje straty. Vďaka svojej jednotvárnej oddanosti a fitnes režimu sa vám podarí dosiahnuť vysnívanú postavu. Profesionáli a podnikatelia, ktorí hľadajú kapitál, získajú potrebné prostriedky jednoduchým spôsobom. Zamilovaní a vhodní mladí ľudia zvážia usadenie sa v manželstve, a to skôr pod tlakom rodinných starších, ktorí si obľúbili vašu milú/milého.

Mladší  budú potrebovať silnú vôľu, aby sa dostali na správnu cestu. Dlhá cesta do vzdialeného mesta nemusí priniesť veľa osobnej radosti, ale bude profesionálne vysoko prospešná. Môže vám prísť do cesty veľa majetku. Váš súcit a porozumenie veľmi pomôžu priateľovi, ktorý to skutočne potrebuje.

Vodnár (22. januára – 19. februára)

Šťastné číslo: 18

Šťastná farba: Purpurová

Tento rok je veľmi sľubný pre všestranný rast a rozvoj. Bude to veľmi výhodné pre tých, ktorí podnikajú alebo ktorí začínajú s novým podnikaním. V druhom štvrťroku dosiahnete rozkvet zdravia zdieľaním šťastia a dobrej vôle s ostatnými. Vaša túžba zapojiť sa do veľmi súťažného športu sa stane skutočnosťou, vzhľadom na vaše silné zdravie. Účasť na seminári prinesie priaznivé výsledky.

Tí, ktorí hľadajú v láske dlho očakávané potvrdenie, môžu mať šťastie. Môžete zorganizovať veľkolepú akciu, ktorá spojí aj vzdialenú rodinu. Je pravdepodobné, že si užijete výlet s partnerom, ktorý omladí vaše vášne. Tí, ktorí sa chcú zbaviť svojho majetku, môžu to urobiť v tomto roku. Túžba robiť veci sama od seba vás urobí úspešnými.

Ryby (20. februára – 20. marca)

Šťastné číslo: 6

Šťastná farba: lososová

Podnikatelia rozšíria svoje podnikanie a bude pravdepodobne potrebné presťahovať sa do väčšieho priestoru z dôvodu zriadenia ďalšej divízie. Tvrdá práca z predchádzajúceho roka prináša šťastie, a tak zostávajú vaše vrecká plné. Prísna kontrola stravovania a tradičné metódy fitnes pomôžu udržať na uzde neduhy životného štýlu. Potrebná práca vás po dosiahnutí dobrého výkonu v priebehu roka posunie na vyšší level. Novomanželia nájdu svoj rytmus na novom mieste a budú vychádzať dobre s mladými i staršími.

Uznanie práce člena rodiny zvýši prestíž vašej rodiny. Ísť na dlhú dovolenku bude veľkým výdavkom, všetko si naplánujte vopred. Ak hľadáte dobrú dlhodobú investíciu, choďte do nehnuteľnosti, ktorá je vo výstavbe.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj hindustantimes
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií