fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Za dobrotu na žobrotu! 4 znamenia zverokruhu, ktoré vždy doplatia na svoje dobré srdce

Byť dobrákom sa takmer nikdy nevypláca. Občas zažijete krásne veci, kedy sa vám ľudia snažia odvďačiť a chcú vám ukázať, že si vašu dobrotu vážia. Na druhej strane je skutočne ťažké zistiť, kto si vašu dobrotu nebude vážiť a kto ju len zbytočne zneužije.

Máte tip? napíšte nám mailom

Existuje veľmi veľa ľudí, ktorí majú dobré srdce a snažia sa pre druhých ľudí urobiť čokoľvek na svete. Nechajú sa využívať, a potom nevedia, ako majú s touto informáciou naložiť. Ktoré znamenia zverokruhu majú také dobré srdce, že sa ľahko zlomia a ľudia ich dokážu poriadne využívať?

Patríte medzi tieto znamenia zverokruhu?

RYBY

Ryby sú veľmi naivné a sebecké. Na druhej strane, snažia sa všetkým priať len to dobré a práve to sa stáva častým problémom. Keď na to príde, je jasné, že sa začnú sami seba pýtať, prečo to vlastne robili a na čo to bolo dobré. Je skutočne paradoxné, že sa u nich maximálne sebectvo strieda s dobrotou a ochotou. Práve preto sa im však srdce oveľa ľahšie zlomí.

Znamenie rýb

BÝK

Býk je veľmi tvrdohlavý a dokáže sa zaťať tak, že s ním absolútne nikto nepohne. Na druhej strane má však veľmi mäkké srdce, ktoré odpustí takmer všetko a chce konať dobro vo svete. Ak niekomu ublíži, veľmi to prežíva. Dopláca na to potom tak, že všetci ubližujú jemu. Keď sa naučí, ako to vymyslieť tak, aby ho nikto nevyužíval, je to jednoduchšie, ale v hlave mu stále niečo hovorí, že by mal pomáhať a starať sa o druhých aj za cenu zlomeného srdca.

Prečítajte si tiež:
Čo sa stane s balónom, ktorý vypustíte do ovzdušia? Na životné prostredie vplýva ešte negatívnejšie, než si možno myslíte

Znamenie býk

BLÍŽENEC

Blíženec je pojašený, dôverčivý a snaží sa urobiť všetko preto, aby vo svojom živote zažil poriadnu zábavu. Možno si mnohí ľudia myslia, že len tak odbieha zo strany na stranu, ale pravdou je, že nakoniec sa vždy snaží urobiť všetko preto, aby pomohol ľuďom, na ktorých mu záleží. Zlomené srdce však veľmi prežíva a nevie sa z toho spamätať. Vždy však vyletí hore a potom ho to zase zlomí.

Znamenie blíženci

KOZOROŽEC

Veľmi podobný prípad ako Blíženci, sú i Kozorožci. Tí sa snažia všetkým okolo seba vyhovieť. A to sa stáva obrovským problémom. Výhodou ich povahy je, že zlomené srdce nejako obzvlášť neprežívajú. Snažia sa, aby bolo všetko v poriadku, a to aj napriek tomu, aké množstvo ľudí im doslova skáče po hlave. Zaujímavé je, že im to zase až tak nevadí, kým to nepresiahne hranicu, ktorú už nie sú schopní stráviť.

Znamenie kozorožec

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií